به‌روز شده در: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
رژیم صهیونیستی اعلام کرد که ارتش عملیاتی را برای پاکسازی تونل‌های هجومی حزب‌الله لبنان در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده است.
"خیبرآنلاین" - خبرگزاری رویترز گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی بالاترین سطح آماده باش را در مرزهای شمالی سرزمین‌های اشغالی به اجرا گذاشته است. بر اساس این گزارش ارتش استقرار نیروهای خود را در طول مرزهای شمالی با لبنان تقویت کرده است.

تکمیلی/ بهانه جدید ارتش اسرائیل برای تنش‌آفرینی در مرز لبنان و فلسطین اشغالی

به گزارش تسنیم، این عملیات در چارچوب عملیات موسوم به سپر شمال صورت گرفته که ارتش رژیم صهیونیستی به فرماندهی منطقه شمالی و با مشارکت سرویس اطلاعات و بخش مهندسی و مدیریت توسعه ابزارهای مبارزاتی در دستور کار قرار داده است. در این عملیات مبارزه با تونلهای هجومی معرفی شده که به ادعای سرکردگان اسرائیل توسط حزب‌الله لبنان در داخل اراضی اشغالی حفر شده است.

در همین رابطه آویخای اردعی سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که دولت لبنان مسئول تمامی اتفاقاتی است که در اراضی این کشور دنبال می‌شود. وی ادامه داد که حزب‌الله لبنان این تونل‌ها را در مناطق مسکونی و ساختمانی در روستاهای مختلف جنوب لبنان حفر کرده و به این ترتیب به دولت لبنان و شهروندان لبنانی آسیب زده است.


اعتراف جدید رژیم صهیونیستی درباره توانمندی موشکی حزب‌ الله

به نظر می رسد طرح ادعای این عملیات با هدف ایجاد بازدارندگی در جبهه شمالی سرزمین‌های اشغالی و بهبود وجهه ارتش بعد از شکست در عملیات اخیر غزه صورت گرفته است، چرا که چیزی که به عنوان تونل‌های زیر زمینی حزب‌الله در سرزمین‌های اشغالی مطرح شده، یک سناریوی تخیلی در سرزمین‌های اشغالی است که نه اظهارات نظر رسمی در این خصوص از سوی حزب الله وجود دارد و نه - در صورت وجود چنین تونل‌هایی- ارتش اسرائیل اطلاع دقیقی از موجودیت و موقعیت آنها دارد.

سخنگوی رسمی ارتش اسرائیل خاطرنشان کرده که این تونل ها زیاد هستند و در عین حال گفته که این تونل ها هنوز به مرحله بهره برداری نرسیده اند و خطری برای اسرائیلی ها ندارند.

این عملیات فقط در اسرائیل انجام خواهد شد و شمال بلندی های جولان را نیز شامل خواهد شد. نیروهای اسرائیل در شمال در این عملیات شرکت خواهند کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: