به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
بلای عظمایی که دهها سال است گریبان جبهه واقعی انقلاب را گرفته، همچنان مانند بختکی بر سر جوانان و مردم انقلابی افتاده است
"خیبرآنلاین" - بلای عظمایی که دهها سال است گریبان جبهه واقعی انقلاب را گرفته، همچنان مانند بختکی بر سر جوانان و مردم انقلابی افتاده است و ظاهرا با توان مالی لایتناهی و قدرت لابیگری در سطوح مختلف، نمی خواهد زحمت خود را کم کند.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، سالهاست یک جماعت پرقدرت و فعال در پشت پرده ی عالم سیاست، می کوشند با استعمار جوانان حزب اللهی و انقلابی و استفاده از موتور همیشه روشن و آماده به کار آنها برای انقلاب اسلامی، تفکرات خاص خود را در کشور حکمفرما نمایند اما تا امروز، حتی در یک عرصه ی انتخابی نیز به کمترین توفیقی نایل نشده اند.

علیرغم همه ی ناکامی ها، جماعت مذکور با سوءاستفاده از حیاط خلوتی که در اختیارشان گذارده شده، بدون هیچ پاسخگویی در قبال آنچه که مرتکب شده اند، هر از گاهی صرفا تابلوی خود را تغییر داده و دکان کاسبی‌شان را گرم نگاه داشته اند.

برای شناسایی آنان کافی است تا صدای پای انتخابات به گوش برسد؛ همچون آزنده هایی که با شنیدن بوی طعام سر از پا نمی شناسند و به سرعت در مقابل محل توزیع آن ازدحام می کنند، سروکله حضرات فوق الذکر پیدا می شود و همایش ها و نمایش های رنگارنگ، پرخرج، با حرف های تکراری اما نقاب های جدید، به راه می افتد.

دم از انتقاد از دولت محرمانه ها می زنند و در برهه ای که شفافیت تبدیل به یک مطالبه عمومی شده، مشغول فعالیت هستند اما کمترین شفافیتی درباره عملکرد خود، سران تصمیم گیر پشت پرده، منابع مالی، اهداف و... درز نمی دهند!

قریب به 3 سال است سعی کرده اند نقاب جدیدشان را در عنوان، چندوجهی و فراگیر جلوه دهند اما دریغ از همخوانی با حقیقت!

خود را "جبهه" نامیده اند، اما به صورت حقیقی مشخص نکرده اند که این جبهه دقیقا متشکل از چه جریاناتی است و جبهه مقابلش کدام است؟! آیا فقط همان اصولگراهای معروف نیستند؟!

خود را "مردمی" معرفی کرده اند، اما پاسخ نمی دهند که این مردم، یعنی دقیقا چه کسانی؟! اگر منظور توده های میلیونی هستند که تقریبا در تمامی فرصت های ابراز رای و نظر، به این جماعت "نه" گفته اند!

خود را "نیرو" دانسته اند، اما ظاهرا در تعریف نیرو با آنچه که در عرف جامعه شناخته می شود، اختلاف دارند؛ چرا که در اصطلاح عرفی، نیرو به فردی اطلاق می شود که پای کار است و در کف میدان فعالیت دارد؛ به آنانی که صرفا بالانشین هستند و مشغول دستوردهی، "نیرو" نمی گویند!

و نهایتا با استفاده از عنوان "انقلاب اسلامی"، تلاش می کنند تا فعالیت هایشان را در این راستا جلوه دهند و متاسفانه، این یکی از ظلم هایی است که عموم جریانات و احزاب و جناح ها در قبال انقلاب اسلامی مرتکب شده اند. همه در تابلو و عنوان، نام انقلاب و اسلام را درج کرده اند، اما در عمل برخلاف آرمان های انقلاب و امامین آن حرکت می کنند.

به هرحال، باز هم صدای ابن الوقت ها به گوش می رسد و اولین همایش جدید آنها روز پنجشنبه 29 آذر 97 در سالن الغدیر برگزار شد تا رسما در سخنرانی هایشان زنگ انتخابات مجلس آینده را به صدا درآورند و ظاهرا باز هم قرار است تا پایان سال آینده، 2 اتفاق دیگر برای خودی ها رقم بخورد:
1. هدردادن بخش قابل توجهی از انرژی برای خنثی نمودن فعالیت های تخریبی اینان
2. در صورت عدم وجود جریان قوی از سوی جبهه واقعی انقلاب، تحمیل شکستی دیگر به آنان با رای مستقیم مردم

اگر در تشکل مذکور، جماعتی عاقل و صادق و حقیقتا دلواپس انقلاب و آرمان هایش حضور دارند، کاش برای یکبار هم که شده، نتایج فعالیت هایشان را مورد ارزیابی قرار دهند تا بنگرند آنها بیشترین خدمت را به غربگرایانِ سازشکارِ لیبرال مسلک برای حضور در قدرت - آن هم با رای سلبی مردم - نموده اند.

جوانان و امت حزب اللهی و انقلابی، به ویژه در شهرستان ها، از هم اکنون بیدار و مراقب باشند تا همانند برخی از انتخابات های قبلی، دچار تغافل قرار نگرفته و از احساسات ناب انقلابی ها سوءاستفاده به عمل نیاید و نهایتا شکست تلخ دیگری در کارنامه خودی ها ثبت نشود؛ ان شاءالله.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
0
0
شما علیه جمنا حرف می توانید بزنید چون وامدار آنها نیستید. اما بقیه سایتها و خبرگزاری های به اصطلاح حزب اللهی همه حقوق بگیر همین جمناییان و امثال آنها هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: