به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
جمهوری اسلامی ایران با تروریست‌های تکفیری وهابی مبارزه می‌کند و باعث می‌شود حقایق برای افکار عمومی جهان روشن‌تر شود.
"خیبرآنلاین" -  آمریکایی‌ها همواره به دروغ تبلیغ کرده‌اند که ایران حامی تروریسم است، در حالی که جمهوری اسلامی قربانی تروریست‌هایی است که آمریکایی‌ها حامیان اصلی آن‌ها هستند.

به گزارش میزان، از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون، تروریست‌ها علیه جمهوری اسلامی اقدام کرده اند و علاوه بر مردم کشورمان مسئولین را نیز هدف عملیات تروریستی قرار داده اند.

حتی تعدادی از دانشمندان هسته‌ای ایران به دست تروریست‌های تحت حمایت رژیم اسرائیل به شهادت رسیدند.

اکنون که شرایط افکار عمومی تغییر کرده و پی برده است که تاکنون به خاطر تبلیغات فریبنده رسانه‌ها و مسئولین آمریکایی و دیگر همپیمانان او تصور بر این بود که ایران حامی تروریسم است، یک سناریو شکل گرفته تا بار دیگر فضای مسمومی علیه ایران آماده شود.

ایران طلایه‌دارِ مقابله با تروریست‌های تکفیری
همگان دیدندکه جمهوری اسلامی ایران در این ۶ سال گذشته چگونه مقابل تروریست‌های تکفیری وهابی ایستاد و آن‌ها را از پیشروی و سلطه بر سوریه و عراق ناکام گذاشت.

اروپایی‌ها طعم عملیات تروریستی داعش را در کشور‌های خود چشیده بودند و به این درک رسیده اند که اگر نبود مقاومت و مبارزه ایران با داعش در سوریه و منطقه، سیل این گروه تروریستی نیز اروپا را با خود میبرد.

نتیجه‌ای که مبارزه ایران با تروریست‌های تکفیری وهابی به بار آورد روشن شدن بسیاری از حقایقی بود که پشت پرده پنهان باقی مانده بود.

شناسایی رژیم سعودی به عنوان حامی اصلی تروریست‌های تکفیری از سوی افکار عمومی جهانیان
افکار عمومی دنیا پس از آن که ماهیت واقعی داعش روشن شد، پی بردند که حامیان اصلی این گروه‌های جنایتکار تکفیری، چه رژیم‌هایی هستند.

رژیم سعودی نخستین حکومتی بود که از سوی افکار عمومی جهان حامی اصلی تروریست‌های تکفیری وهابی شناخته شد.

پس از آن بود که دیدگاه مردم جهان نسبت به آل سعود تغییر کرد و خشم و نفرت در میان افکار عمومی جهان نسبت به حکام سعودی شکل گرفت.

نفرت جهانی از آل سعود
زمانی شدت نفرت مردم جهان از آل سعود افزایش یافت که به یمن حمله کرد و اکنون که بیش از ۳ سال از حملات وحشیانه عربستان سعودی به مردم مظلوم یمن می‌گذرد، همگان به این نتیجه رسیده اند که در کنار رژیم جنایتکار صهیونیستی، یک رژیم دیگر با حمایت‌های آمریکا در منطقه وجود دارد که هم خود تروریسم است و هم حامی اصلی تروریست‌هایی که در منطقه حضور دارند و جنایت می‌کنند.

اکنون بیش از ۳ سال است که مردم مظلوم یمن زیر موج حملات وحشیانه آل سعود مقاومت می‌کنند، اکنون شرایط مردم این کشور بسیار وخیم است، به گونه‌ای که حتی سازمان ملل هم وضعیت یمن را بحرانی اعلام کرد است.

علاوه بر این که مردم مظلوم یمن با حملات گسترده و وحشیانه ارتش عربستان سعودی به شهادت می‌رسند، نبود مواد غذایی و امکانات بهداشتی و درمانی مردم یمن را در شرایط بسیار بحرانی قرار داده است.

اگر شرایط یمن به همین منوال بگذرد باید دنیا شاهد یک فاجعه انسانی باشد که در آن هزاران نفر بلکه بیشتر به خاطر حملات نظامی و نبود غذا و دارو جان خود را از دست بدهند.

ماجرای خاشقجی و اثبات تروریستی بودن رژیم سعودی
پس از آن که دولت و حاکمیت عربستان سعودی جمال خاشقجی را در کنسولگری خود در استانبول به قتل رساند دیگر برای افکار عمومی جهان مسجل شد که رژیم آل سعود حکومتی تروریستی و تروریسم پرور است.

پس از آن که چهره واقعی حامیان تروریسم در جهان برای افکار عمومی آشکار شد، تلاش تبلیغات گسترده‌ای از سوی آمریکا و اروپا علیه جمهوری اسلامی آغاز شد.

هدف در این سناریو بازگرداندن فضای ایران هراسی در دنیا و تطهیر رژیم آل سعود است.

وضعیت عربستان سعودی که از همپیمانان اصلی آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه است، وخیم است، وخامت حال این رژیم نیازمند بازآفرینی و ریکاوری است، در غیر این صورت مرگ آل سعود جلوتر می‌افتد.

سناریو صهیونیستی - آمریکایی برای اتهام زنی به ایران در حوزه تروریسم با تفویض ماموریت به اروپا
اکنون سیاست بر این است تا بار دیگر ایران در جایگاه حامی تروریسم سر زبان‌ها بیفتد و برای این کار هم وارد کردن اتهام به دیپلمات‌های کشورمان در سفارتخانه‌های کشور‌ها اروپایی در دستور کار قرار دارد.

این روند از سناریو سازی اقدام تروریستی در بلژیک از سوی دیپلمات‌های کشورمان شروع شد و به اخراج دو نفر از کارکنان سفارت ایران در آلبانی به اتهام اقدام تروریستی منجر شد، تا جایی که وزیر کشور آلبانی گفت: رژیم ایران به‌عنوان حامی اصلی تروریسم در دنیا شناخته شده است!

حمایت آمریکا از اقدام آلبانی و همچنین اتحادیه اروپا از رفتاری که دولت آلبانی با دیپلمات‌های کشورمان داشت، نشان می‌دهد که هماهنگی کاملی وجود دارد و نمی‌توان تصور کرد که این روند پایان یافته است بلکه باید از این پس شاهد چنین رفتاری از سوی دولت‌های اروپایی با سفارتخانه‌های خود باشیم.

با این برنامه و سناریو قرار است فشار افکار عمومی از روی عربستان سعودی به سوی جمهوری اسلامی ایران مایل شود، چرا که فضای ایجاد شده باعث کشته تا جایگاه ایران با وجود پیروزی‌های بزرگ در منطقه مثبت ارزیابی شود.

اما با وجود همه طرح و برنامه‌هایی که برای بدنام کردن ایران در دستور کار اروپا و آمریکا قرار گرفته است، نمی‌توانند آن فضای مسموم پیشین را علیه ایران شکل دهند، درباره ایران ماه از پشت ابر بیرون آمده و حقایق زیادی برای افکار عمومی روشن شده است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: