به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی با عنوان «نطنز»، در حاشیه اکران‌های مرکزی نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، از سوی باشگاه طنز و کاریکاتور انقلاب اسلامی در سینما فلسطین برگزار شد.
"خیبرآنلاین" -  دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی با عنوان «نطنز»، دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی با اجرای علی زکریایی و با ترانه‌خوانی طنز علی نصیرنژاد درباره نخریدن کالای ایرانی آغاز شد. در ادامه، مهدی کبیری، شاعر طنزپرداز به روی سن حاضر شد و شعر طنزی را با موضوع «آقازاده‌ها» قرائت کرد.

مقصر بوی بد تهران در «نطنز» مشخص شد

به گزارش مهر، زهرا فرقانی، دومین شاعر طنزپردازی بود که نوبت به قرائت شعر او در این مراسم رسید. انوری غزل طنزی را با عنوان «در غیاب سخن گو» خواند که بخش‌هایی از آن در ادامه آمده است.

مدام فکر فریب و دروغ و نیرنگ است

اگرچه رومی رومی است، زنگی زنگ است

نشسته بر سر پست و نمی‌رود پایین

شبیه شاپرکی، نه شبیه خرچنگ است

میان این همه آشفتگی سخنگو کو؟

بیا که مملکی حضور تو لنگ است

در ادامه برنامه، مجتبی الله‌وردی ترانه‌ای با عنوان «بزن دست»، سروده امین شفیعی و تنظیم مزدک عباسی اجرا کرد که با تشویق‌ها و همراهی حاضران همراه بود.

در بخش بعدی دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی، نوبت به عرفان صادقی، طنزپرداز جوان کرمانی رسید که با حضور در روی سن، استندآپ کمدی خود را برای مخاطبان اجرا کرد.

از نورالدینی، دبیر سیاسی روزنامه «وطن امروز» تقدیر شد و او در خصوص تیترهای جنجالی این روزنامه توضیح داد: از نظر ما، هدف مذاکرات هسته‌ای انجام یک معامله متوازن نبود، به همین خاطر، روزنامه «وطن امروز» نگران مخدوش شدن انگاره‌های اصیل انقلابی شد. در همین راستا اغلب تیترهای روزنامه ما در خصوص موضوعات هسته‌ای بود.

در بخش بعدی این برنامه، امین شفیعی و فرهاد منادعی مناظره طنزی را در خصوص رها نکردن میز توسط مسئولان حتی پس از بازنشستگی کردند.

محمدحسین مهدویان، چهارمین شاعر طنزپردازی بود که در این برنامه سروده‌اش را درباره برجام و «امضای کری» قرائت کرد.

در بخش بعدی این برنامه، محمدرضا شهبازی، طنزپردازریال استندآپ کمدی خود را با موضوع جوانان انقلابی اجرا کرد که مورد استقبال حاضران سالن قرار گرفت.

در ادامه مهدی پیرهادی، به عنوان مهمان برنامه با علی زکریایی، مجری برنامه مذاکرات طنزی را در باب اتفاقات روز از زبان ابوالقاسم فردوسی انجام دادند و پس از آن علی نصیر نژاد ترانه معروف «من و کاخ سفید، یهویی» را با موضوع برجام و پسابرجام را اجرا کرد.

در پایان دوازدهمین شب طنز انقلاب اسلامی، از میان حاضران در این برنامه که در مسابقه بهترین جواب طنز درباره سوالی با عنوان «چرا نرخ دلار پایین اومد، قیمت‌ها پایین نیومد؟» شرکت کرده بودند، قرعه‌کشی برگزار شد که یکی از حاضران در سالن به عنوان برگزیده انتخاب شد و یک « کمپوت گلابی» به عنوان جایزه دریافت کرد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: