به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۴۵۹۸
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۳
دانه‌های زنجیر سازشکاران را بشناسیم
طرحی که به وضوح در آن رد پای انگلیس آشکار است و اگر برای مردم روشنگری سریع و اقناعی صورت نگیرد، و چنانچه نهادهای نظارتی و امنیتی از هوشیاری لازم برخوردار نباشند و دچار مصلحت‌سنجی‌های بی‌مورد شوند، می‌تواند بلوایی عجیب را در سطح کشور به وجود آورد
"خیبرآنلاین" - جماعتی که علاوه بر سال های پیشین، هم اکنون 6 سال است عنان کشور را در دولت و مجلس و شورای شهر در قبضه ی خود دارند، همچنان می کوشند ضعف بی عملی‌شان را با هیاهو و جنجال پشت موضوعات انحرافی پنهان کرده و با غوغاسالاری نگذارند شفافیت واقعی برای ملت ایران به وجود آید.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، طیف مذکور که به غربگرایان سازشکار شهرت یافته اند، همزمان با موضوع مهم بررسی بودجه پیشنهادی دولت با به خط کردن رسانه های زنجیری و سوءاستفاده از ولنگاری موجود در فضای مجازی در تلاش هستند تا بودجه نویسی ضعیف و البته مشکوک خود برای سال 98 را با پیش کشیدن مباحث انحرافی، دروغ و باب طبع دشمنان به حاشیه بکشانند.

آنان با استفاده از انواع تجربیات امنیتی و عملیات روانی که سالها در پستوهای خاص آموخته اند، می خواهند تمرکز افکار عمومی از ضعف مفرط و خطرناک خود را از بین برده و با تکرار دوقطبی های کاذب و جعلی، از آشکارشدن اهداف شوم و بازی مشترکشان با دشمنان بیرونی ممانعت به عمل می آورند.

در همین راستا، یکی از لیدرهای اتاق های عملیات روانی بنفش ها با ایجاد شبهات مختلف پیرامون مراکز و موسسات دینی، سعی در القای این انحراف بزرگ دارد که دولت مجبور است بودجه مرتبط با معیشت مردم را برای موسسات مذکور خرج کند!

او با این دروغ خطرناک و بزرگ، پس از دوقطبی های هسته ای - معیشت در سال 92، دیوارکشی - آزادی در سال 96، این بار بازی خطرناک دین - معیشت را کلید زده است و البته برای این بازی، از حمایت گسترده ی سران بنفش نیز برخوردار است.

این در حالی است که آش بودجه 98 آنقدر شور شده که حتی فردی همانند وزیر بهداشت را به موضع لجبازی و اصرار بر استعفا و خروج از دولت کشاند.

با بررسی نوع رفتار و موضعگیری های به عمل آمده، حالا بهتر از قبل می توان به ریشه های فتنه ی احتمالی سال 98 و بانیان و پدیدآورندگان آن پی برد: فتنه اقتصادی و ایجاد تقابل با نهادهای دینی.

طرحی که به وضوح در آن رد پای انگلیس آشکار است و اگر برای مردم روشنگری سریع و دقیق و اقناعی صورت نگیرد، و نیز چنانچه نهادهای نظارتی و امنیتی از هوشیاری لازم برخوردار نباشند و دچار مصلحت سنجی های بی مورد و غفلت های خطرناک شوند، می تواند بلوایی عجیب را در سطح کشور به وجود آورد.

همزمانی ایجاد ابهام برای موسسات دینی و کاهش 50 درصدی بودجه دفاعی کشور با پیش کشیدن لوایح خطرناک پیوستن به گروه مالی - آمریکایی FATF و ادامه دادن برجامی که فقط ایران به تعهداتش عمل می کند و طرف های مقابل کاملا از آن بیرون رفته اند، دانه های زنجیری است که قرار است در طرح مشترک سازشکاران غربگرا با دشمنان بیرونی برای بستن دست و پای ملت ایران به کار گرفته شوند.

هدف خوشبینانه ی آنها، بردن انقلاب به گوشه رینگ برای سازش کامل با غرب (بخوانید آمریکا) و پذیرش همه ی موضوعاتی است که با اصل انقلاب و آرمان های امامین آن و شهدا و ملت بزرگ ایران در تضاد است؛ اما هدف واقعی چیست، را گذر زمان مشخص خواهد کرد!

این دوره، بیداری خاص خود را می طلبد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
0
0
عزیزم. آنها قبلا نگرش مردم به زندگی را عوض کرده اند و رفاه و مصرفگرایی را به صورت یک ارزش جا انداخته اند و قناعت و مقاومت را مسخره کرده اند. وقتی نگرش مردم به ارزشها تغییر کند ، خود به خود از دل دموکراسی نتیجه دلخواه تغییر دهندگان ارزشها به دست می آید. در این حالت تنها راه نجات لغو دموکراسی و کودتا است. خیال نکنید با این قانون اساسی فشل می توان جلوی لیبرالها ایستادگی کرد. راه چاره فقط در دست نظامیان است و بس.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: