به‌روز شده در: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
فعّال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به اظهارات رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور درباره اصلاح‌طلبان می‌گوید که اظهارات آقای واعظی را نباید جدّی گرفت؛ چرا که وی اساساً یک فعّال سیاسی محسوب نمی‌شود.
"خیبرآنلاین" - احمد حکیمی‌پور، دبیرکل حزب اراده ملّت  درباره کمیته مشترک اصلاح‌طلبان و دولت که از مصوبات جلسه چندماه پیش روحانی و اصلاح‌طلبان بود، گفت: من در جلسه اصلاح‌طلبان با روحانی حضور نداشتم و  چیزی هم در ارتباط با خروجی آن جلسه مشاهده نکرده‌ام؛ قاعدتاً کسانی که در آن جلسه حضور داشته‌اند باید کارهایی انجام می‌دادند. در جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات هم بحثی در این باره مطرح نشده است؛ بهتر است کسانی که در جلسه بوده‌اند توضیح دهند.

«واعظی» فعّال سیاسی نیست و نباید اظهارات او را جدّی گرفت

به گزارش فارس، وی در پاسخ به انتقادات محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس‌جمهور، مبنی بر اینکه انتقاد از دولت به ضرر خود اصلاح‌طلبان تمام می‌شود و اینطور نیست که باعث به قدرت رسیدن آن‌ها شود، گفت: منتقدان دولت زیاد هستند و معلوم نیست مخاطب آقای واعظی چه کسی بوده است.  نقدهایی که اصلاح‌طلبان مطرح می‌کنند، از سر دلسوزی است و با نیت بهره‌برداری سیاسی نیست.

حکیمی‌ پور ادامه داد: اصلاح‌طلبان سبد رأی‌شان را برای آقای روحانی هزینه کرده‌اند و اکنون دوست دارند وی به موفقیت برسد و در این راستا اگر کاستی ببینند تذکر می‌دهند؛ انتقادات اصلاح‌طلبان در راستای حل مشکلات مملکت است و غرض سیاسی در پشت آن وجود ندارد.

فعّال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سؤال که آیا اظهارات واعظی در راستای فاصله‌گرفتن دولت از اصلاح‌طلبان است، گفت: من اظهارات آقای واعظی را جدّی نمی‌گیرم؛ چرا که ایشان اساساً یک فعّال سیاسی نیست.

حکیمی پور با بیان اینکه واعظی مدّت‌ها در سیاست‌خارجه حضور داشته و از عرصه سیاست داخلی به دور بوده، خاطرنشان کرد: واعظی با دولت روحانی به عرصه سیاست داخلی بازگشت و جزء شخصیت‌هایی که در عرصه سیاست به صورت پایدار و مستمر فعالیت کند و استمرار مواضع و فعالیتی از او ببینیم نیست.

وی ادامه داد: فکر نمی‌کنم مواضع آقای واعظی، موضع رئیس‌جمهور باشد و این اظهارات، بیشتر در حوزه حزب اعتدال و توسعه و در راستای تقویت حزبی است که در دولت دست بالا را دارد.

حکیمی پور تصریح کرد: سخنان آقای واعظی را همان اندازه باید جدّی گرفت که حزب اعتدال و توسعه تا قبل از روی کار آمدن دولت روحانی، در عرصه سیاسی کشور اثرگذار بود.

فعّال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه در دوره‌های اخیر، هر رئیس‌جمهوری که سر کار آمده است، حزب نزدیکان و دوستان خود را تقویت کرده است، گفت: ای کاش این احزاب، احزابی فعّال و فراگیر بوده باشند؛ امّا اینطور نیست؛ این‌ها با دولت روحانی آمده‌اند و بعد از دولت روحانی هم اثرگذاری‌شان کم‌رنگ خواهد شد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۴
0
0
دولت دوازدهم دولت اصلاحطلبان است و مشکل اصلی دولت اصلاح طلب با روحانی این است که روحانی اجازه نمیدهد قیمت ارز به چهل هزار تومان مد نظر اصلاح طلبها برسد مشکل اصلاحات با روحانی اینست که روحانی مرزها را به روی صادرات محدود کرد واجازه نداد قحطی در مرداد 97قیام گرسنگان در تابستان داغ را محقق کند والا دولت دوازدهم تمام کمال دولت اصلاحات است من در سال 89 پانصد هزار تومان دریافتی حقوقم بود پایه حقوقم سیصد هزار تومان بود یعنی من ماهانه پانصد دلار امریکا در سال 89حقوق میگرفتم که امریکا آنزمان هزار دلار حقوق ماهانه میدادند امروز حقوق ماهانه دریافتی من صد دلار است!؟ امریکا ماهانه دوهزار دلار حقوق میدهد این حقوق ماهانه صد دلاری مردم ایران ثمره تلاش اصلاحات است و آن حقوق پانصد دلاری سال 89ثمره تلاش دولت اصولگرای دهم بود دلسوزی اصلاحات واتاق (...) و(...) موتلفه وکارگزاران فقط به امریکاست قدرت خرید ایرانیان را کاهش میدهند کسب وکار را کساد میکنند امریکا فراوانی وفراخی باشد اینجا تنگدستی و فلاکت، این دلسوزی اصلاحطلبان ملعون است تف (...) انوقت بگویید بین اصلاحطلب واصولگرا فرقی نیست چرا فرقی نیست فرق از این روشنتر ؟
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: