به‌روز شده در: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
طبق قانون اعضای هیات علمی رسمی و یا پیمانی دانشگاه‌های دولتی نمی‌توانند در جای دیگری عضو رسمی باشند
"خیبرآنلاین" - داستان مصطفی ملکی داماد یکی از مقامات بلندپایه و حضورش به طور همزمان در هیات علمی دانشگاه پیام نور، دانشگاه آزاد تهران مرکز و رئیس واحد آکسفورد دانشگاه آزاد، برگ دیگری از تخلفات حضور وابستگان مسئولین در منصب های مختلف را رو کرد.
 
به گزارش دانشجو، براساس مدارک موجود، مصطفی ملکی با مدرک دکتری روابط بین الملل عضو هیات علمی تمام‌وقت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است.
 
وی همچنین با حکم حمید میرزاده ریاست واحد آکسفورد دانشگاه آزاد را نیر عهده‌دار شده بود. البته تمامی تغییرات به وجود آمده در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد هم تاکنون نتوانسته وی را از میز ریاست واحد آکسفورد جدا کند.

لیست خدمات همزمان آقای داماد به ملت ایران به همین 2 مورد ختم نمی‌شود. به این لیست عضویت هیات علمی دانشگاه پیام‌نور را هم اضافه کنید.

ملکی در حالی به صورت همزمان عضو هیات علمی 2 دانشگاه مختلف است که براساس قانون جذب اعضای هیات علمی، این کار خلاف قانون محسوب می‌شود. این اتفاق در حالی رقم خورده که رضا عامری سرپرست وقت مرکز نظارت و ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیماه ۹۱ در گفتگو با رسانه‌ها تاکید کرده بود که «طبق قانون اعضای هیات علمی رسمی و یا پیمانی دانشگاه‌های دولتی نمی‌توانند در جای دیگری عضو رسمی باشند».

عامری همچنین از برخورد قانونی با این اساتید خبر داده بود. امری که به نظر می‌رسد داماد آقای وزیر کشور از آن مستثنی بوده!
 
بر اساس پیگیری هایی که در هفته گذشته از سوی مسئولین دانشگاه آزاد داشتیم این صورت مسئله همچنان مبهم است؛ البته مدیران دانشگاه آزاد به اخراج وی را از این دانشگاه تایید کردند؛ اما آیا برخوردی با این فرد متخلف صورت گرفته است یا خیر، پاسخی در این خصوص دریافت نکردیم.
 
محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد، در این خصوص گفت در جریان این موضوع هستم و آن را پیگیری و به نتیجه خواهم رساند، اما در تماس هایی مکرری که با وی داشتیم حاضر به اظهارنظر در این خصوص نشد!
 
پس از اینکه رئیس دانشگاه آزاد درخصوص وضعیت مصطفی ملکی اظهار نظری نداشت با معاونت آموزشی دانشگاه آزاد تهران مرکز نیز تماسی داشتیم که دکتر سپهری گفت: در این خصوص نمی توانم اظهارنظر کنم و اطلاعاتی بدهم!
 
وی در پاسخ به اینکه آیا این فرد هنوز به عنوان هیات علمی دانشگاه آزاد تهران مرکز در این دانشگاه حضور دارد، گفت: من از این موضوع اطلاعی ندارم!
 
حال باید دید مسئولین دانشگاه آزاد و پیام نور با این فرد متخلف که کمترین جزای آن اخراج و بازگرداندن تمامی حقوق‌های دریافتی به صندوق بیت المال است، چگونه برخورد می‌کنند؟
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
0
0
داماد وزیر محترم اصولگرای کشور دلار هرار تومانی را ده هزار تومان کرده ؟یا با خروج سرمایه از کشور به واسطه صادرات مواد غذایی ایجاد گرسنگی کرده؟ چرا به تخلفات اتاق بازرگانی و وزارت صمت که در دست اصلاح طلبان است رسیدگی نمیشود؟چرا به تخلفات شورای شهر اصلاح طلب تهران رسیدگی نمیشود؟که از عدم نظافت شهر، تهران را یا بوی لجن فرا میگیرد یا زباله سوخته ،چرا همه درصدد حذف اصولگراها هستند حذف اصولگراها باعث (...) اصلاحات امروز میگوید رهبری فردا اصلاح میکند میگوید بدون رهبری، امروز میگوید اسلام ،فردا اصلاح میکند میگوید هیچ دینی را بر نمیتابد ،غیر از این است؟حالا فردی دو جا عضو هیئت علمی باشد وادارش کنید از یکی استعفا بدهد آنهایی که به بهانه صادرات سرمایه از کشور خارج میکنند را تحت تعقیب ورسوایی قرار دهید مرگ بر امریکا
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
تا زماني كه مردم به دنبال چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا و كوفت و زهر مار باشن و خود را بازيچه دست گروهها و باندهاي سياست زده مكار قرار دهند, آش همين و كاسه همين خواهد بود.هر بلايي برسرمون اومده از همين تقسيم بنديها و گروهك بازيهاي الكي و غلط بوده . همانگونه كه سكاندار حكيم و بصير انقلاب فرمودند,چيزي بنام اصولگرا و اصلاح طلب نداريم . بايد اين تفكر جا بيفته كه تقسيم بنديها به انقلابي و ضد انقلابي تبديل بشه .آنهم نه انقلابي ظاهري و زير نقاب ريا و نفاق.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
0
0
موسی انس بود ومخلوق خدای وفرعون نیز انس بود ومخلوق خدای ،هر دو بشر بودند حضرت ختمی مرتبت بشر بود و ابوجهل نیز بشر بود اما راه انبیاء راه راست بود وراه کفار ومشکرین گمراهی بود آیا نابینا وبینا برابرنند آیا تاریکی ونور یکی هستند؟در حالی زمین همان زمین است که تاریکی ونور آن زمین واحد را می‌پوشاند فرعون بندگان خدای را به بندگی خود گرفته بود وبه ناحق ستم میکرد چون آنها را نالایق میدید هر چند آنها نالایق بودند و فرعون درست میدید اما خداوند به موسی امر کرد بندگان مرا آزاد کن ،تا قبل از دولتهای نهم ودهم هیچ دولت اصولگرایی نداشتیم حداقل دستمزد در اواخر حکومت خاتمی که اصلاح طلب بود صد دلار در ماه بود در حالی در امریکا هزار دلار بود امروز حداقل دستمزد در دولت اصلاح طلب دوازدهم صد دلار است اما در دولت دهم پانصد دلار حداقل دستمزد بود چشمها را باید شست ،نیک بنگرید بندگان خدا ، آنهایی که شما را خلق میخوانند ،میخواهند فرعون خدای شما باشد بین شنوا و ناشنوا فرق هست ،فقط آنهایی که می‌اندیشند متذکر میگردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۳
0
0
اصلاحطلب همان است که اوایل انقلاب پونز به پیشانی خانمها میزد تا بگوید جمهوری اسلامی ناکارامد بوده وباید از بین برود وجایگزین آن یک دولت (...) باشد بنی صدر و بازرگان هم (...) بودند موسی خیابانی ومسعود رجوی هم (...) بودند اما آنها از انقلاب چه میخواستند اصولگرا چه میخواهد، اصلاحات یعنی چه؟یعنی اصول اسلامی را از مملکت حذف کردن که نتیجه آن فروپاشی نظام است فقر پابرجاست والبته بی ناموسی اضافه میشود (...) را به ما به ارمغان داد که نتیجه ای جز درگیری وفقر وبی نظمی نداشت پس این سیستم با (...) بهتر از آنرا به ما نخواهد داد بلکه بدتر از را برای ما میخواهد خود اصلاحات به اصلاحات اذعان دارد مردم چطور میگویند چپ وراستی وجود ندارد؟
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: