به‌روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نایب‌رئیس مجلس در صفحه شخصی‌اش نوشت: رفتاری که آزمون، حاج‌صفی و رضائیان از خود نشان دادند و در مقابل چشم مردم جهان قرار گرفت، ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بود و این افراد باید تنبیه شوند. اینها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند رفتار آنها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند.
"خيبرآنلاين" - علی مطهری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود با اشاره به بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های آسیایی در برابر ژاپن خواستار تنبیه سردار آزمون و احسان حاج‌صفی و رامین رضائیان به دلیل رفتار در برابر آن تیم شد چرا که رفتارهای آنها مقابل چشم مردم جهان ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بوده و اینها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند که رفتار آنها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند.

علی مطهری خواستار تنبیه آزمون، حاج‌صفی و رضائیان شد

به گزارش فارس، متن کامل اظهارات مطهری در صفحه شخصی‌اش بدین شرح است:

هم در فوتبال و هم در اخلاق باختیم

باخت ما در مقابل ژاپن نشان داد که تیم ملی فوتبال کشور ما، هم از نظر روحی و روانی آماده برای مسابقات بزرگ نبوده و هم از نظر اخلاقی و فرهنگی. تیمی که با خوردن یک گل از هم می‌پاشد و نمی‌تواند داشته‌های خود را به نمایش بگذارد، از نظر روحی و روانی آماده نیست و معلوم می‌شود از این جهت روی آن کار نشده است. همچنین تیمی که پس از باخت در مقابل تیم مقابل، عنان از کف می‌دهد و به افراد تیم حریف حمله‌ور می‌شود، علاوه بر فوتبال در اخلاق هم باخته است وملت خود را هم در افکار عمومی جهان بازنده کرده است.

وقتی ما در دنیا از سوی آمریکا و اسرائیل منافقانه متهم به حمایت از تروریسم و خشونت هستیم، رفتاری که آقایان آزمون و حاج‌صفی و رضائیان از خود نشان دادند و در مقابل چشم مردم جهان قرار گرفت ضربه‌ای مهلک به ملت ایران بود و این افراد باید تنبیه شوند. اینها بازی در تیم ملی را با بازی در کوچه و محله اشتباه گرفته‌اند و نمی‌فهمند که رفتار آنها رفتار و اخلاق و فرهنگ ملت ایران را به دنیا منتقل می‌کند.
از سوی دیگر اعتراض بیش از حد به داور که در بازیهای داخلی ما یک رسم و عادت شده است، خود را در بازی ملی نشان داد و شد آنچه که نباید می‌شد. باید از همه اینها برای آینده درس گرفت. 
خلاصه، تیمی که می‌توانست قهرمان آسیا شود، به خاطر ضعف روحی و روانی و اخلاقی نتوانست به این مقام برسد و دل مردم را که در شرایط فعلی به شدت به آن نیاز داشتند شاد کند. این تیم همه شرایط قهرمانی را داشت اما شخصیت قهرمانی را نداشت.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
0
0
با سلام
در مورد اخلاق باید به آقای مطهری خاطر نشان کرد که ایشان اول باید یک سوزن به خودشان بزنند و بعدا یک جوال دوز به دیگران. رفتار آقای مطهری در مجلس در مقابله با منتقدین و یا کسانی که خلاف نظر ایشان نظر میدادند نه تنها اخلاقی نبود بلکه بیشتر چیزی شبیه اخلاق اراذل و اوباش کوچه و خیابان پایتخت بود. آقای مطهری اگر معاونت مجلس را عهده دار میباشند ، این نه تنها بخاطر شایستگی ایشان نیست که به این سمت بر گزیده شده اند ، بلکه تنها بخاطر رانت خانوادگی ایشان است که بر این پست تکیه زده اند.
در مورد اخلاق فوتبالیستهای تیم ملی هم باید گفت که این آقایان ( این بچه ها ) انسان را به یاد خواهران و برادران و بچه ننه های کوچکی می اندازند که همیشه بر سر میز ناهار یا شام و یا سفره غذا بر سر تقسیم ته دیگ به مجادله و داد و شیون میپردازند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: