به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: آمریکایی‌ها در حالی پشت میز مذاکره نشسته بودند که با تلاش دانشمندان هسته‌ای، 19 هزار سانتریفیوژ در حال فعالیت بوده و کشورمان به غنی‌سازی 20 درصد دست‌ یافت.
"خیبرآنلاین" - سعید جلیلی در اجتماع مردم شهرستان‌های شاهین‌شهر در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: هرچه ملت ایران بر اصول انقلابی خود پافشاری و در برابر فشارهای اقتصادی و روانی آمریکا مقاومت کند، قدرتمندتر می‌شود.

 
به گزارش بسیج، وی افزود: آمریکا می‌خواهد با کمک 240 رسانه ماهواره‌ای که در اختیار دارد، محاسبات ملت ایران را تغییر دهد تا این ملت در برابر فشارهای اقتصادی از شعارهای انقلابی خود که برایش خون‌ها داده است، دست بردارد.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی خاطرنشان کرد: نباید به پیشرفت‌هایی که در عرصه‌های فناوری هسته‌ای، نانو، پزشکی، دفاعی، رادیوداروها، صنعتی، کشاورزی، تحقیقاتی و خودکفایی در بیشتر حوزه‌های مورد نیاز کشور با استفاده از تفکر انقلابی به دست آمده است، قانع باشیم و متوقف شویم.

جلیلی ادامه داد: آمریکا می‌خواهد با این فشارهای اقتصادی جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرد تا ملت ایران از آرمان‌های انقلابی خود دست‌بردارند و تسلیم شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، با انتقاد از این تحلیل برخی سیاسیون که باید بهانه را از دست آمریکائی‌ها بگیریم، اظهار داشت: درحالی‌ که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و سایر نهادهای بین‌المللی 13 بار اعلام کرده اند که جمهوری اسلامی ایران به تعهدات برجامی خود عمل کرده است آمریکا به‌ یک‌باره از برجام خارج می‌شود و دولت‌های اروپایی امضاکننده برجام نیز نه تنها این خروج و بدعهدی آمریکا را محکوم نمی‌کنند، بلکه پس از 9 ماه با ارائه بسته‌ای گستاخانه می‌گویند، حاضرند در برابر فروش نفت به ایران غذا و دارو صادر کنند.

وی با بیان اینکه آمریکا به هیچ تعهد خود در قبال ایران پایبند نخواهد بود، هشدار داد که این دولت و هم‌پیمانان اروپایی‌اش به دنبال تحمیل FATF و CFT، کاهش نفوذ منطقه‌ای و دست برداشتن از توان بازدارنده موشکی جمهوری اسلامی ایران است.

جلیلی این سخنان رئیس‌جمهور پیشین آمریکا را یادآوری کرد که «اوباما در اظهاراتی تأمل‌برانگیز گفت که آمریکا ناچار بود در پرونده هسته‌ای با ایران مذاکره کند، چون رژیم تحریم‌های اقتصادی درحال فروریختن بود».

وی اضافه کرد: آمریکایی‌ها در حالی پشت میز مذاکره با جمهوری اسلامی ایران نشسته بودند که با تلاش دانشمندان هسته‌ای، 19 هزار سانتریفیوژ در حال فعالیت بود و کشورمان به غنی‌سازی 20 درصد دست‌یافته بود.

نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی تصریح کرد: آمریکا هر نوع فشار و تحریمی که در این 40 سال می‌توانسته علیه ملت ایران استفاده کرده است، اما نمی‌داند که حکومت ولایی ایران بر اساس سیره حضرت زهرای مرضیه (س)، ولایت ائمه اطهار (ع) و اسلام ناب محمدی حرکت می‌کند و هر روز به پیشرفت‌های جدیدی می‌رسد.

جلیلی جنگ اقتصادی دولت ترامپ را از سر ضعف و درماندگی در برابر قدرت جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد که باوجود هزینه نظامی 7 تریلیون دلاری در غرب آسیا، از قدرت مدافعان حرم و هزاران شهید حججی از جبهه مقاومت شکست‌خورده و ناچار است که منطقه را بدون هیچ دستاوردی ترک کند.

وی در پایان گفت: آمریکایی‌ها فقط زبان زور را می‌فهمند، بنابراین در برابر این دولت و هم‌پیمانانش باید بر قدرت خود در زمینه‌های دفاعی و اقتصادی بیافزاییم و ذره‌ای عقب‌نشینی نکنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: