به‌روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
وزارت ارشاد "صدور اکران" فیلم ما را به عدم اکران در نوروز منوط کرد اما همین بلاتکلیفی خودش نگران کننده است چون ممکن است این عدم اجازه اکران و نگفتن مشکل فیلم ما، دائما تمدید شود
"خیبرآنلاین" - محمدرضا شفاه تهیه کننده فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است»، درباره چرایی عدم قرارگرفتن این فیلم در لیست نهایی اکران نوروز گفت: این سوال را باید از وزارت ارشاد پرسید که چرا مجوز اکران فیلم را ندادند؛ آن هم وقتی که تا همین روز گذشته اکران ما در نوروز قطعی شده بود.

به گزارش دانشجو، وی افزود: هیچ دلیلی هم به ما ارائه نمی‌دهند که مثلا به فلان دلیل اجازه اکران فیلمت را نمی‌دهیم! با این وضعیت من بعید می دانم تا 2 ماه دیگر هم به ما جواب درست و حسابی بدهند که بالاخره قرار است پروانه نمایش بگیریم یا خیر؟

این تهیه کننده عنوان کرد: جالب اینجاست که فیلم اکرانش برای نوروز 98 صد درصد شده بود و حتی هم سرگروه آزادی را داشتیم و هم بهمن سبز پخش فیلم را مهیا کرده بود. تبلیغات لازم را نیز برای اکران در شهرستانها آماده کرده بودیم.

تهیه کننده «دیدن این فیلم جرم است» همچنین گفت: ما در این چند روز اخیر توانستیم بعد از پیشنهاد خود ارشاد برای توافق با نیروی انتظامی، با این ارگان هم درباره مشکلات فیلم به توافق کامل برسیم، به طوریکه به وزارت ارشاد نامه کتبی هم دادند که فیلم هیچ مشکلی دیگر ندارد.

وی افزد: حتی مشکلات اکران فیلم «متری شش و نیم» نیز همین روز گذشته و با توافق نیروی انتظامی حل شده است؛ ولی ما با وجود اکران قطعی دوباره درگیر ایست وزارت ارشاد شدیم و بلاتکلیف ماندیم.

این تهیه کننده تأکید داشت: وزارت ارشاد "صدور اکران" فیلم ما را به عدم اکران در نوروز منوط کرد اما همین بلاتکلیفی خودش نگران کننده است چون ممکن است این عدم اجازه اکران و نگفتن مشکل فیلم ما، دائما تمدید شود.

محمدرضا شفاه نهایتا گفت: «دیدن این فیلم جرم است» در واقع توقیف شده است اما جوری ما را بلاتکلیف کرده اند که مثلا اسمی از توقیف نبریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: