به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
ما هیچ چیزی برای پنهان کردن نداریم و هرگونه اجازه دسترسی تاکنونی آژانس در چارچوب قوانین و مقررات بوده و هیچ چیزی فراتر از آن صورت نگرفته است!
"خیبرآنلاین" - منابعی آگاه در گفتگو با «رویترز» اعلام کردند بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اخیراً از «انبار اتمی مخفی» در ایران بازدید کردند که بنیامین نتانیاهو سپتامبر سال گذشته در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل مورد اشاره قرار داده بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تابستان سال گذشته در سخنرانی سالیانه خود در سازمان ملل  با تکرار داستان جیمز باندی خود درباره عملیات موساد در تهران، بار دیگر مدعی شد که ایران درباره ماهیت برنامه هسته‌ای خود به جهان دروغ گفته است و همچنان آرشیو قبلی هسته‌ای خود را حفظ کرده تا دوباره روزی به سمت ساخت بمب اتم حرکت کند و همانند نمایشهای ضدایرانی قبلی خود با نشان دادن تصویری از «گوگل مپ» مدعی شد ایران یک مکان هسته‌ای مخفی دیگر در منطقه «تورقوزآباد» در جنوب تهران دارد که حدود ۳۰۰ تن مواد رادیواکتیو را در آن نگهداری می‌کند! و از آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواست از این «انبار اتمی» بازدید کنند.

اکنون خبرگزاری رویترز به نقل از 3 منبع دیپلماتیک گزارش داده که بازرسان آژانس از این «انبار اتمی» بازدید کردند. یکی از این دیپلماتها بدون اشاره به جزئیات صرفاً اعلام کرد «آنها از این مکان بازدید کردند».

یکی دیگر از این دیپلماتها نیز افزود: بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ماه گذشته بیش از یک بار از مکان مورد اشاره بازدید کردند. دیگر دیپلماتها بدون اشاره به زمان بازدید به حضور بازرسان آژانس در این مکان اشاره کردند.

به نوشته رویترز یک مقام ایرانی که به نام آن اشاره نشده گفته است: ما هیچ چیزی برای پنهان کردن نداریم و هرگونه اجازه دسترسی تاکنونی آژانس در چارچوب قوانین و مقررات بوده و هیچ چیزی فراتر از آن صورت نگرفته است!

رویترز به نقل از چند دیپلمات افزود: گرچه هنوز نتایج تجزیه و تحلیل نمونه‌برداری از این انبار اعلام نشده، اجازه دسترسی بازرسان آژانس به این مکان نشان می‌دهد که ایران همچنان به اجرای برجام پایبند است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: