به‌روز شده در: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مردم عزیز تهران می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود از قبیل پتو، لباس، مواد بهداشتی، مواد خوراکی تاریخ‌دار و فاسد نشدنی مثل حبوبات، کنسرو و... را به این مراکز تحویل دهند تا توسط کاروان‌های کانون‌های مساجد به مناطق سیل‌زده ارسال شود
"خيبرآنلاين" - حجت‌الاسلام غلامعلی قدیریان رئیس دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، در تشریح برنامه و فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران برای امدادرسانی به سیل‌زدگان کشور اظهارداشت: به دنبال حادثه تأسف‌برانگیز سیل در برخی استان‌های کشور که به ازدست دادن جان تعدادی از مردم و تخریب اموال و مزارع در ایام عید نوروز انجامید، کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با لبیک به پیام رهبر معظم انقلاب در کمک به سیل‌زدگان در همه استان‌های کشور امکانات و ظرفیت‌های خود را بسیج کردند.

به گزارش فارس، وی اضافه کرد: در این راستا اولین گروه از کانون «راوی نور» منطقه فیروزآبادی شهرری ۱۴ فروردین‌ماه راهی پلدختر شدند و بلافاصله با برپایی آشپزخانه اقدام به تهیه و توزیع غذا کردند، همچنین این گروه در زمینهٔ لایروبی و پاک‌سازی منازل نیز مشغول فعالیت هستند.

قدیریان گفت: مجموعه‌ای از کمک‌های نقدی و غیرنقدی جمع شده توسط کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران نیز روز ۱۷ فروردین‌ماه به شهرستان پلدختر ارسال شد.رئیس دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران افزود: کانون‌های استان تهران از روز شنبه ۱۷ فروردین‌ماه با محوریت دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در حال جمع‌آوری کمک‌های نقدی در قالب صندوق هلال‌احمر و کمک‌های غیرنقدی مردمی هستند که به همین منظور خیمه‌هایی در سطح شهر تهران برپا کرده‌اند تا کمک‌های مردمی را جمع‌آوری کنند.

وی ادامه داد: مردم عزیز تهران می‌توانند کمک‌های غیرنقدی خود از قبیل پتو، لباس، مواد بهداشتی، مواد خوراکی تاریخ‌دار و فاسد نشدنی مثل حبوبات، کنسرو و... را به این مراکز تحویل دهند تا توسط کاروان‌های کانون‌های مساجد به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

قدیریان در پایان خاطرنشان کرد: بناست روز پنجشنبه نیز از ستاد مرکزی کانون‌های استان تهران کاروان‌هایی به همراه کمک‌های مردمی به مناطق سیل‌زده اعزام شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: