به‌روز شده در: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
امروز زمان رسیدگی به عملکرد نفوذی‌های داخلی دشمن است؛ آنانی که شرایط را برای پیشروی احمق‌های آمریکایی فراهم کردند تا حد گستاخی خود را به مرزهای فراعقلی برسانند
"خیبرآنلاین" - دولت احمق آمریکا در اقدامی قابل پیش بینی، نیروی رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان یک گروه تروریستی اعلام کرد و بدین ترتیب به خیال خود تلاش نمود ضمن حمایت از سردمداران کودک کش رژیم صهیونیستی و شخص بنیامین نتانیاهو برای پیروزی در انتخابات این رژیم، فعالیت های متنوع و گسترده سپاه را محدود و مرتبطان جهانی این نهاد انقلابی را تهدید به تحریم نماید.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، در پاسخ به این گستاخی آمریکا و باز هم در اقدامی قابل پیش بینی، همه ی آنانی که طی 6 سال گذشته بساط خودتحریمی سپاه را با برجام و fatf و... فراهم کرده بودند، با سروصدای بسیار اعلام مخالفت نمودند و تلاش کردند واکنش نظام به این رفتار خصمانه را کانالیزه نموده و کنترل نمایند.

یک فرد مستعفی(!) به سرعت نامه ای به رئیس خود و شورایی امنیتی نوشت، به فاصله چند ساعت پس از آن، شورای مذکور محتوای درخواستی همان نامه را به عنوان بیانیه منتشر نمود، در ادامه، یکی از اضلاع اصلی تحمیل کننده برجام و اصرارکننده تصویب fatf با لباس سبز سپاه در مجلس حاضر شد و نطقی قراء مطرح نمود و...

اینکه اقدام احمقانه شیطان بزرگ مردم و مسئولان کشور را متحد کرده است، جای شکر دارد، اما در این هیاهو نباید موضوعات اصلی را فراموش نمود و نباید با این طناب پوسیده که "در شرایط حساس کنونی" نیازی به کالبدشکافی مسائل نیست، دچار خودفریبی شد.

فریب نامه‌ها و نطق‌های این روزهای سینه چاکان دروغین سپاه را نخورید

چه کسانی طی 6 سال گذشته تلاش کردند تا برجام به تصویب نظام برسد و در ادامه و با خروج آمریکا از آن و بدعهدی اروپا به تعهدات خود، همچنان این جنازه ی متعفن و خسارت بار را به صورت یکجانبه ادامه می دهند؟ برجامی که بندهای بسیاری از آن، به صورت آشکارا فعالیت نیروهای نظامی و دفاعی کشور - از جمله سپاه - را محدود می نماید!

چه کسانی تا همین روزهای اخیر به هر دری زدند تا لوایح استعماری مرتبط با fatf را به تصویب نظام برسانند؟ کنوانسیونی که هدف اصلی آن اعمال خودتحریمی برای سپاه در داخل کشور است!

مگر میتوان سطح فریب مردم و دروغگویی به افکار عمومی را تا این حد تنزل داد؟ تا دیروز حتی عملیات خدمت رسانی سپاه به سیل زدگان آق قلا را مورد تخریب قرار داد و امروز به یکباره، خود را فدایی سبزپوشان انقلابی جلوه داد؟ تا دیروز براساس بخشنامه رسمی، بانک های متعدد را از خدمت رسانی قانونی به زیرمجموعه های سپاه برحذر داشت و حالا به بهانه ی دفاع از آن، فرمان کذا صادر کرد!

از قضا همین امروز زمان رسیدگی به عملکرد نفوذی های داخلی دشمن است؛ آنانی که شرایط را برای پیشروی احمق های آمریکایی فراهم کردند تا حد گستاخی خود را به مرزهای فراعقلی برسانند.

مردم با هم متحدند، مسئولان و نیروهای انقلابی نیز در اتحادی بی سابقه به سر می برند، اما آنانی که در بزنگاه ها، کشور و انقلاب را دور زده و فقط در تنگناها شعار وحدت سر می دهند، باید یک بار برای همیشه رسوا شوند؛ همان جماعتی که در قامت مذاکره و تعامل، بساط تحریم و تحدید سپاه و انقلاب را دنبال می کنند و در نطق و نامه، خود را دایه ی مهربان تر از مادر جلوه می دهند.

بنابراین، از جانب دشمن نادان بیرونی هیچ خطری کشور و سپاه و انقلاب را تهدید نمی کند، خطر از جانب نفوذی های منافق مسلکی است که هر روز به یک رنگی در می آیند و بدین ترتیب، شناخت راه صحیح برای مردم را سخت می نمایند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: