به‌روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
تعدادی از علمای اهل سنت سیستان و بلوچستان با محکوم کردن اقدام دولت ترامپ در قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی، تاکید کردند که مردم تا ابد از نیروهای مسلح خود حمایت می کنند.
"خیبرآنلاین" - مولوی نذیر احمد سلامی با تبریک روز پاسدار و گرامی داشت میلاد امام حسین(ع)، اظهار کرد: سپاه ستون فقرات نظام و رگ حیات بخش ایران اسلامی است و به گفته امام راحل اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

قرار دادن سپاه در گروه‌های تروریستی محکوم است/ مردم حامی نیروهای مسلح هستند/ آمریکا با این اقدام دشمنی با ملت ایران را فریاد زد

به گزارش عصرهامون، وی افزود: دشمنان به خوبی این اثر خوب سپاه در کشور و نقش محوری این ارگان حیاتی در ایران را می دانند و به همین دلیل نیز همواره به دنبال ضربه زدن به آن هستند.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه هیچ کس نمی تواند مانع کار سپاه شود، بیان کرد: بی تردید قرار گیری نام سپاه در لیست گروه های تروریستی هیچ گاه نمی تواند این ارگان محوری را از دل مردم خارج کند چرا که ملت ایران به خوبی خدمات سپاه را دیده و می‌دانند این نهاد انقلابی چه تاثیری در کشور دارد.

وی ادامه داد: دشمنان نگاه می کنند ببینند چه ارگانی بیش از دیگر نهادها در پیشبرد اهداف انقلاب اثرگذار است و جلوی اقدامات خرابکارانه آنان را می گیرد پس سعی می کنند با چنین اقداماتی چهره این نهاد انقلابی را در جهان مخدوش کنند اما به راستی هیچ گاه نخواهند توانست سپاه را در ایران و جهان بد جلوه دهند چرا که به راستی همه مردم ایران و جهان سپاه را می شناسند.

مولوی سلامی با تاکید بر اینکه سپاه همواره برای حل مشکلات پیش قدم می شود، خاطرنشان کرد: همواره با بروز هر مشکلی در کشور سپاه اولین نهادی است که برای امداد رسانی و کمک پیش قدم می شود، در همین موضوع سیل اخیر سپاه در اولین ساعات حادثه در محل حاضر شده و به امداد رسانی مشغول شد.

وی با گلایه از دولت در عدم مدیریت درست مشکلات کشور، گفت: بسیاری از مشکلات کشور نتیجه نبود مدیریت درست است وقتی به عنوان مثال تنها به دلیل عدم مدیریت قیمت پیاز به 18هزار تومان می رسد در دیگر مباحث چه موضوعاتی پیش خواهد آمد، همین سپاه همواره در مناطقی که وظیفه دولت خدمت و کار بوده وارد عمل شده و کم کاری دیگران را جبران کرده و امروز نیز باید مسئولین کشور با تمام قدرت پشت این نهاد انقلابی ایستادگی کرده و در برابر این اقدام دولت آمریکا تصمیمی قاطع بگیرند.
 

قرار دادن سپاه در گروه های تروریستی نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران دارد

مولوی سید عبدالصمد ساداتی در گفت و گو با عصرهامون، اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در راستای برقراری امنیت و ارائه خدمات رفاهی برای مردم جامعه، همگام با مردم جامعه بوده است.

 وی  با بیان اینکه سپاه یک سازمان مردمی است، افزود: سپاه پاسداران در جهت رفع مشکلات معیشتی مردم و امور خدمت رسانی همچون احداث مدارس و کلاس های  درس از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

 امام جمعه اهل سنت شهرستان سراوان ادامه داد: آمریکا بسیاری از کشورها را در تنگنا قرار می دهد و این موضوع برای اولین بار نیست چرا که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی ایران با مردم ایران دشمنی کرده است.

مولوی ساداتی تصریح کرد: بیشترین هزینه و سختی در رابطه با اقدامات ترویستی شامل حال مسلمانان شده چرا آمریکا این افراد را محکوم نمی کنند و چنین افرادی که اقدامات تروریستی انجام می دهند را تحریم نمی کنند؟

وی خاطر نشان کرد: اینکه آمریکا با تهمت و دروغ سپاه پاسداران را جزو سازمان های تروریستی قرار داد، نشان از دشمنی آمریکا با مردم ایران را داد.

 امام جمعه اهل سنت سراوان با بیان اینکه دشمنی آمریکا با مردم ایران است، گفت: تمامی ادعاهای آمریکا مبنی بر اینکه در کنار و حامی میردم ایران است، کذب می باشد.

مولوی ساداتی با اشاره به اینکه مردم ایران از همان ابتدا پیام روشنی به ادعاهای خصمانه آمریکا داده اند، اذعان کرد: مردم ایران تجربیات زیادی دارند و مقابل ادعا های ترامپ ایستادگی و مقاومت می کنند چرا که این موضوعات ترفند ها و توطئه های دشمن است که با طرح های مختلف از جمله تحریم بانک ها، تحریم شخصت ها و تحت فشار قرار دادن برخی از کشورها در عدم تجارت با ایران نمایان می کنند.

وی گفت: مردم شریف ایران اسلامی با بیداری و هوشیاری همواره پشتیان کشور و نیروهای مسلح هستند و هرگز صحنه را ترک نخواهند کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: