به‌روز شده در: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
سازمان بدر عراق در بیانیه‌ای تصمیم آمریکا برای قراردادن سپاه پاسداران ایران در فهرست گروه‌های تروریستی را به شدت محکوم کرد.
"خیبرآنلاین" - سازمان بدر عراق تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروه‌های تروریستی به به شدت محکوم کرد و این تصمیم را نشانه جدیدی از پیروی کورکورانه آمریکا از رژیم صهیونیستی اعلام کرد.

واکنش سازمان بدر عراق به تروریستی خواندن سپاه پاسداران

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه بغداد الیوم، این سازمان در بیانیه‌ای اعلام کرد: آمریکا در اقدامی غیرقابل توجیه و تحریک آمیز علیه جمهوری اسلامی ایران و تمامی کشور‌ها و ملت‌های آزاده که سیاستی مستقل را اتخاذ کرده اند، سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد و این اقدام زیرپاگذاشتن تمامی منشور‌ها و پیمان نامه‌های بین المللی است.

در ادامه این بیانیه آمده است: سازمان بدر این تصمیم دشمنانه را محکوم می‌کند و این روش استکباری در تعامل با کشور‌های جهان که در رویکرد سیاسی با آمریکا اختلاف دارند، تنها نفرت‌آفرین است و نشانه جدیدی از پیروی کورکورانه این کشور از رژیم صهیونیستی و برنامه‌های خبیث آن در منطقه است.

سازمان بدر در بیانیه خود افزود: این تصمیم پایبندی ایران و سایر کشور‌های مستقل را به حاکمیت خود و آمادگی برای حفاظت از مردم و کرامتشان افزایش می‌دهد و از جهانیان پوشیده نیست که آمریکا بازی قراردادن در لیست تروریستی را برای همه مخالفشان به کار می‌گیرد با اینکه خود سازنده تروریست است و به گفته سران این کشور، آمریکا اندیشه تروریستی را ایجاد و از آن حمایت مالی می‌کند. سرنوشت این تصمیم نیز مانند تصمیم‌های پیشین شکست خورده درباره حزب الله و برخی گروه‌های مقاومت است که تنها بر قدرت و تایید مردمی این گروه‌ها افزود.

در این بیانیه همچنین آمده است اقدام آمریکا، حمایت مردم ایران از سپاه را افزایش داد به گونه‌ای که نمایندگان ایرانی با پوشیدن لباس رسمی سپاه در مجلس حاضر شدند و طرح تروریست دانستن نیرو‌های آمریکایی در غرب آسیا را مطرح کردند و با این اقدام پیام آشکار ملت ایران در ایستادگی کنار سپاهی که سرمدار نیرو‌های نظامی و عنوان حاکمیت، عزت، سربلندی و شهادت در کشورشان است را به جهان ارسال کردند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: