به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
بسیاری از مسئولین ایران که پیش از این سوابق روشنی از همراهی با سپاه نداشتند و بعضا توئیت‌های معناداری علیه این نیرو‌های زحمت کش کشور نیز نوشته بودند، با پوشیدن لباس سپاه موجی از شگفتی درجامعه کشور پدید آوردند.
"خیبرآنلاین" - همزمان با تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موجی از تحلیل‌ها و واکنش‌ها به این اقدام مطرح شد. برخی این اتفاق را قطعه نابجا از پازل تصویب fatf در ایران خواندند و برخی دیگر آن را ادامه دیوانه بازی‌های ترامپ. در این بین بسیاری از مسئولین ایران که پیش از این سوابق روشنی از همراهی با سپاه نداشتند و بعضا اظهارات معناداری علیه این نیرو‌های زحمت کش کشور نیز داشتند، با پوشیدن لباس سپاه موجی از شگفتی را در بین جامعه رسانه‌ای کشور پدید آوردند.

چرا برخی اصلاح طلبان لباس سپاه پوشیدند؟
 
چرا برخی اصلاح طلبان لباس سپاه پوشیدند؟
 
چرا برخی اصلاح طلبان لباس سپاه پوشیدند؟


به گزارش بسیج، در این بین یکی از کاربران توئیتر با تیزهوشی ادعا کرد که این اقدامات با رویکرد برخی عاشقان داخلی آمریکا همخوانی دارد و شاید برخی می‌خواهند اینگونه کاری کنند تا در آمریکا افراد مخالف سیاست ترامپ و بواقع برجام دوستان روی کار بیایند. تحلیلی که هر مخاطبی را به فکر وامیدارد.
 
چرا برخی اصلاح طلبان لباس سپاه پوشیدند؟

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
مهران
|
United States
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
0
0
با سلام
(...) از نوع آقایان (...) لباس سپاه را به این علت پوشیدند زیرا که این اشخاص، نان را به نرخ روز میخورند. نفاق متعصب از مقتضیات زمان، هر روز، چهره ها و رنگهای گوناگون بخود میگیرد و ولایتمردان واقعی تیز هوشنگ از آنند که فریب این افراد را بخورند.
مدیر پایگاه قسمت های نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار حقوقی ویرایش شد
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
0
0
محمدعلی جعفری گفته ما با امریکا مذاکره نمیکنیم مطهری نفی کرده تا نوعی جواز مذاکره داده باشد اگر سپاه میخواهد از لیست گروه های تروریستی امریکا خارج شود راه حلش مذاکره نیست راه حلش لابیگری در کنگره و سنای امریکاست انهم از طریق کانگریسمن ها و سناتورهای ریپابلیکن نه غیر این، راه دوم حذف اصلاحطلب هاست چون اصلاح طلبها مثل موش انبار غله با ایجاد تورم در داخل ایران، کالای ارزان ایرانی وارد اروپا وامریکا میکنند و صنایع آنها را ورشکسته میکنند این به مذاق محافطه کاران غرب خوش نمیاید که این محافطه کاران غربی کم هستند اما بسیار موثرند راه حل سوم ایجاد سپاه جدید و متفاوت در کنار این سپاه است تا در صورت نیاز سپاه قبلی منحل شود هر چند تروریستی شناختن سپاه موقتی است اما مذاکره با امریکا آنهم بعد از ،از دست دادن راکتور اراک حماقت محض است خود ترامپ هم مذاکره نمیخواهد سر وصدا میکند تا زمان محدودیت غنی سازی ایران را بردارد ونوبت به موشکهای ایران نرسد ترامپ حافظ موشکهای ایران است از ترامپ حمایت کنید اگر تورم ارزی نوروز 97نبود ترامپ اردیبهشت 97از برجام خارج نمیشد واگر دموکرات جای ریپابلیکن بود تا الان پای میز مذاکرات موشکی رفته بودیم شک نکنید مرگ بر امریکا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: