به‌روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
قدرت آمریکا رو به افول است و اقتدار سخت افزاری و نرم افزاری آنها دیگر توان مقابله در برابر نیروهای برحق اسلام را ندارد. شکست ارتش آمریکا در کشورهای منطقه، دلیل محکمی برای نمایش ضعف استکبار جهانی است
"خیبرآنلاین" - رحیم رضاخانی * / تاریخ اثبات کرد که هرگاه آمریکا علیه انقلاب و نظام اسلامی ما اقدامی کرده است، نتوانست به ضرر نظام و انقلاب اسلامی کاری کند، زیرا مادامی که ما را از لحاظ علمی و فناوری تحریم کرد، دانشمندان ما مثل شهیدان احمدی روشن ها به دنبال تامین نیازمندی رفته و علم غنی سازی و انرژی هسته ای و علوم بالاتر را به دست آورده و به عرصه علم هسته ای ما تقدیم کردند.

شیطان بزرگ از بدو انقلاب اسلامی درصدد ضربه و نابودی انقلاب و نظام اسلامی برآمد، با یاری خدا، عنایت ائمه معصومین(ع) و وحدت کلمه مردم، حول محور ولایت و رهبر هیچگاه نتوانست غلطی کند. تنها انقلابی که بعد از 40 سال از آرمانها منحرف نشد، همین انقلاب اسلامی ماست، هرچند ضعف و عیب هایی هم وجود دارد اما از اصل و اهداف  منحرف نشده است.

توانایی ها و توسعه انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته باشکوه و معنادار بود که اعلام سپاه پاسداران به عنوان تروریست در چنین روزهایی نشان دهنده آن است که حرکت های این نیروی متعهد، صحیح و دشمن شکن بوده است. همچنین افول و ضعف آمریکا در عرصه مقابله با نظام الهی جمهوری اسلامی سبب شده تا امروز با مردم و انقلاب اسلامی به دشمنی بپردازد. عبور از مرز 40 سالگی انقلاب اسلامی معجزه ای دیگری است که دشمنان از روز اول برای براندازی انقلاب توطئه های مختلفی اعم از راه اندازی غائله داخلی منافقین، جنگ نظامی 8 ساله، ترور شخصیت های اثرگذار و مردمی، تحریم و تهدید را طراحی کردند و ملت ما در مواجهه با آن محکمتر و راسخ تر مقاومت کرده و پای انقلاب و نظام ایستادگی کردند.

تبدیل شدن انقلاب اسلامی به الگوی مظلومان جهان، عدم به رسمیت شناختن اسرائیل، تقابل همتراز با دشمنی های آمریکا و همزمان رشد علمی و تکنولوژیی و اقتدار دفاعی کشور از دیگر دلایلی است که سبب شده دشمن هر روز با ترفند و شعار جدیدی به مقابله با نظام جمهوری اسلامی بایستد.

قدرت آمریکا رو به افول است و اقتدار سخت افزاری و نرم افزاری آنها دیگر توان مقابله در برابر نیروهای برحق اسلام را ندارد. شکست ارتش آمریکا در کشورهای منطقه، دلیل محکمی برای نمایش ضعف استکبار جهانی است؛ اینچنین است که آمریکا و همپیمانان آن خود را در برابر اقدامات رو به پیشرفت مجموعه سپاه عاجز می بینند و به ناچار در اقدامی تامل برانگیز، آن را یک تشکیلات تروریسمی اعلام می کنند!

آمریکا و همپیمانان منطقه ای اش بدانند بزرگترین تجربه ایران در این ۴۰ سال ایستادن در مقابل ظالمان و مستکبران عالم بوده و به خوبی توانسته است با همین ایستادگی، معادلات بین المللی را تغییر دهد. ایران یک کشور غنی، ریشه دار، متمدن، قدرتمند و دارای نفوذ در معادلات جهانی است که لایه های نفوذش مخصوصا در منطقه انکارناشدنی است و طراحی جدید ترامپ، در صورت اجرا، قطعا تبعات سنگینی برای آمریکا خواهد داشت.* رحیم رضاخانی سعدآبادی
تحلیلگر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: