به‌روز شده در: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: اگر قرار باشد کسی تنگه هرمز را ناامن کند حتما با آن مواجهه می‌کنیم و اگر قرار باشد نفت ما از تنگه هرمز عبور نکند حتما نفت دیگران هم از این تنگه عبور نخواهد کرد.
"خیبرآنلاین" -  سرلشکر محمد باقری پیش از ظهر امروز در حاشیه بیست و سومین همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران ناجا در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات نیروی انتظامی در سال 97 و روزهای گذشته از سال 98 همچنین حضور نیروی انتظامی در تمام استان‌های سیل زده، اظهار کرد: در هیچ کدام از مناطق سیل زده گزارشی از سرقت و ناامنی نداشتیم که نشان از تلاش نیروی انتظامی دارد.

سرلشکر باقری: نفت ایران از تنگه هرمز عبور نکند، حتما نفت دیگران هم عبور نخواهد کرد

به گزارش تسنیم، وی تصریح کرد: در سال 98 برنامه‌های بسیار اساسی برای نیروی انتظامی تدوین و اعتبارات مناسبی برای این نیرو لحاظ شده است؛ رونق تولید بدون امنیت شکل نمی‌گیرد، ان شاءالله هیچ ناامنی نخواهیم داشت و بخش‌های دولتی و اقتصادی خواهند توانست بدون نگرانی از ناامنی مسئولیت‌های خود را انجام دهد.

رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی مبنی بر سرنوشت دو نفر از سربازانی که همچنان در خاک پاکستان در اسارت اشرار هستند، گفت: پیگیری مجدانه ما از مقام های مسئول در این زمینه ادامه دارد و نخست وزیر پاکستان نیز در سفر به تهران قول داد با جدیت بیشتری این موضوع دنبال شود و امیدواریم در آینده نزدیک این دو نفر نیز آزاد شوند.

باقری همچنین با اشاره به بازداشت تعدادی از عوامل حادثه تروریستی خاش از فرار تعدادی از عوامل این حادثه تروریستی به خاک کشور همسایه خبر داد و تصریح کرد: پیگیری برای استرداد مجرمان در جریان است.

وی متذکر شد: امنیت تنگه هرمز برعهده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است و ما خواهان تداوم امنیت و باز بودن تنگه هرمز هستیم. همانگونه که نفت و کالای کشورهای دیگر از این تنگه عبور می‌کند، نفت و کالای ما نیز در حال عبور از تنگه هرمز است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: اگر قرار باشد کسی تنگه هرمز را ناامن کند حتما با آن مواجهه می‌کنیم و اگر قرار باشد نفت ما از تنگه هرمز عبور نکند حتما نفت دیگران هم از این تنگه عبور نخواهد کرد.

باقری یادآور شد: این به معنای بستن تنگه هرمز نیست قصد بستن آن را نداریم مگر اینکه دشمنی دشمنان به حدی برسد که چاره ای جز این وجود نداشته باشد، در آن روز کاملا قادر بر بستن این تنگه هستیم.

وی تصریح کرد: در هر روز بارها اتفاق می‌افتد که ناوهای نظامی امریکایی و شناورهای تجاری و نفتکش‌های آنها در عبور از تنگه هرمز موظف به پاسخگویی به سپاه پاسداران که مسئول تأمین امنیت تنگه هرمز است، هستند و تا همین دیروز گزارش‌ها حاکی از ان است که کاملا این سوالات را پاسخ می‌دهند و هیچ نشانه‌ای از تغییر در روش جاری آنها در تنگه هرمز نداریم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: