به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۸
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره وقت کشی و به بازیچه گرفتن تفاهمات شکستن محاصره نوار غزه و طفره رفتن از عمل به آن هشدار داد، تفاهماتی که با نظارت مصر و سازمان ملل به دست آمده است.
"خیبرآنلاین" -  خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد در صورتی که اشغالگران به اجرای تفاهمات مصری برای شکستن محاصره پایبند نباشند، مقاومت قادر خواهد بود تا اشغالگران را به اجرای آن وادار کرده و از ملت و راهپیمایی های مسالمت آمیز آن حمایت کند.

هشدار مقاومت به اشغالگران درباره طفره رفتن از اجرای تفاهمات شکستن محاصره غزه

به گزارش تسنیم، البطش بر ادامه راهپیمایی های بازگشت تا تحقق تمام اهداف آن تاکید کرد.

وی از مصر به عنوان طرف میانجی خواست اجرای تفاهمات شکستن محاصره را پیگیری کرده و اشغالگران را برای عمل به تعهداتشان در این زمینه از جمله توقف تیراندازی به شرکت کنندگان در راهپیمایی مسالمت آمیز بازگشت وادار کند.

البطش درباره تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه و پاسخ کوبنده مقاومت به آن خاطر نشان کرد نبرد حمایت از راهپیمایی بازگشت، معادله جدیدی را پایه‌ریزی کرد که فراتر از تمام قواعد درگیری سابق بود، مقاومت همانند گذشته هرگز نخواهد پذیرفت که اشغالگران به ملت ما در غزه هر وقت بخواهد و هر طور بخواهد، حمله کند.

هشدار جبهه دموکراتیک فلسطین به رژیم صهیونیستی

جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای ادامه حمله به شرکت کنندگان در راهپیمایی مسالمت آمیز بازگشت و تیراندازی به سمت ماهیگیران در سواحل نوار غزه هشدار داد.

خبر دیگر اینکه رسانه‌های فلسطینی گزارش داد نیروی دریایی رژیم صهیونیستی سه ماهیگیر فلسطینی به نام‌های عمران، منصور عاطف محمد صبحی بکر که همگی برادر هستند، پس از مصادره قایق آنها در 9 مایلی ساحل غزه بازداشت کرد.

اشغالگران صهیونیست همچنین کشاورزان فلسطینی در شرق خان یونس را هدف حمله قرار دادند.

بر اساس گزارش رسانه‌های فلسطینی ، نظامیان صهیونیست امروز شنبه به سمت کشاورزان فلسطینی در شرق شهرک خزاعه در شرق استان خان یونس در جنوب نوار غزه حمله کردند.

استحکام روزافزون روابط داخلی گروه‌های مقاومت

شیخ نافذ عزام عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز شنبه از روابط مستحکم گروه‌های مقاومت فلسطین و توسعه روزافزون آن خبر داد.

شیخ نافذ عزام خاطر نشان کرد تفاهمات آتش بس میان مقاومت و اشغالگران با نظارت مصر بر شکستن شدت محاصره و وارد شدن کالا، سوخت، صیادی، کالاها و ایجاد فرصت های شغلی متمرکز است. وی افزود هدف اساسی تفاهمات، کاهش محاصره بر مردم ما است. شیخ عزام بر پایبندی جنبش جهاد اسلامی به تفاهمات آتش بس تاکید کرد و گفت در صورت وقوع هرگونه تجاوزی، مقابله با آن و دفاع از مردم حق ما است.

بر اساس گزارش فلسطین الیوم، شیخ عزام تصریح کرد تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه با حضور هیئتی از جنبش جهاد اسلامی در مصر همزمان شده بود که ما در حال بررسی پرونده های فلسطینی بودیم و تلاش‌هایی برای آتش بس در حال انجام بود.

وی افزود منافع ملت ما در اولویت‌ها قرار دارد و تجاوزگری و تنش آفرینی اخیر دشمن سبب شد تا جهان شاهد وحشی‌گری جدید اشغالگران باشد. شیخ عزام اظهار داشت مصر و سازمان ملل بر اسرائیل فشار وارد می کنند تا وادار شود به تفاهمات همانند ما پایبند باشد.

شیخ عزام با اشاره به هیئت مصری که دو روز پیش برای پیگیری تفاهمات آتش بس وارد نوار غزه شد، اظهار داشت روابط داخلی میان گروه‌های مقاومت روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است که این مسئله فرصت دفاع از ملت را ایجاد می کند. وی تاکید کرد فلسطینیان هرگز در این نبرد تسلیم نخواهند شد،‌چرا که ما قربانی هستیم نه متجاوز.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: