به‌روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس در صورتی که در بازی مقابل پارس جنوبی دروازه خود را بسته نگه دارد، برای سومین بار متوالی رکورد کلین شیت را در لیگ برتر به نام خود ثبت می کند.
"خیبرآنلاین" - علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تهران که مانند فصل‌های گذشته در فوتبال کشورمان عملکرد خیره کننده‌ای درون دروازه سرخپوشان داشت، در اندیشه آن است تا یک فصل دیگر رکورد کلین شیت را پیش خود محفوظ نگه دارد.

بیرانوند به دنبال ثبت رکوردی جدید در لیگ برتر

به گزارش باشگاه خبراگاران، بیرانوند در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال کشورمان با ۱۷ بار کلین شیت بالاتر از محمد رشید مظاهری دروازه بان ذوب آهن و حسین حسینی از استقلال تهران قرار گرفت. در لیگ پانزدهم نیز مجددا بیرانوند با ثبت ۱۷ کلین شیت نسبت به سایر گلر‌های تیم‌های دیگر، در صدر جدول بیشترین کلین شیت قرار گرفت.

در این فصل نیز بیرانوند با وجود غیبت‌هایی که به واسطه محرومیت یا حضور در اردو‌های تیم ملی فوتبال ایران داشت، در ۲۳ بازی سرخپوشان را همراهی کرد و باز هم با ثبت ۱۵ کلین شیت نشان داد می‌تواند روز‌های خوب گذشته را در فوتبال ایران تکرار کند.

بیرانوند با ۲۰۷۰ دقیقه حضور در ترکیب سرخپوشان نسبت به گلر دوم تیم (بوژیدار رادوشوویچ) داشته است و همچنین توانسته ۷۷ درصد شوت‌های روانه شده به دروازه اش را مهار کند. درصورتی که بیرانوند بتواند در بازی هفته سی ام لیگ برتر مقابل پارس جنوبی جم دروازه خود را بسته نگه دارد با ثبت ۱۶ کلین شیت می‌تواند رکورد جدیدی را در این عنوان از خود به جای بگذارد و با سه بار کلین شیت در سه فصل از لیگ برتر کشور، نام خود را در تاریخ فوتبال ایران جاودانه کند.

بیرانوند در این بازی به نوعی با کلین شیت احتمالی خود و حتی کمک کردن به هم تیمی هایش در کسب نتیجه تساوی می‌تواند در به دست آوری هت تریک قهرمانی سرخپوشان نقش اساسی ایفا کند. از طرفی، چون پیام نیازمند با ثبت ۱۴ کلین شیت پشت سر وی قرار دارد، به دلیل محرومیت باز هم شانسی برای بر هم زنی رکورد بیرانوند وجود ندارد.


با این حال پیام نیازمند با ثبت ۱۴ کلین شیت شانس دارد تا با بسته نگه داشتن دروازه اش، خود را به علیرضا بیرانوند در ثبت رکورد بیشترین کلین شیت برساند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: