به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۵۹۱۱
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
اگر لفظ خیانت به کار گرفته شود، باید در راهروهای دادگاه‌ها به دلیل شکایت‌های حقوقی پاسخگو بود، اگر از جهالت نام برده شود، وقتی فرد و تعداد اندکی اطراف او، به هیچیک از نصایح و انذارها گوش نمی‌دهند و هر کاری که دلشان می‌خواهد، انجام می‌دهند، پس کدام جهالت؟!
"خیبرآنلاین" - سوءمدیریت و ناکارآمدی غربزدگان وطنی که طی 6 سال اخیر به رنگ بنفش درآمده اند، آنقدر علنی و آشکار شده که هر فرد بی سوادی را نیز دچار روشن بینی و واقع گرایی نموده است.

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی "خیبرآنلاین"، در تازه ترین نمونه از رفتارهای کودکانه ی پیرمردهای خسته و غربزده، سید عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، صراحتا افشا نمود که رئیس این شورا (حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور) عملا دست به یک لجبازی عجیب زده و چند ماه است جلسات 2 شورای بسیار مهم و عالی انقلاب فرهنگی و فضای مجازی را برگزار نمی کند!

ضرغامی در افشاگری دردمندانه ی خود این موضوع را نیز مطرح کرده که علت این عدم برگزاری، انتقادات صریح 2 عضو شورا در حضور روحانی به عملکرد او باز می گردد.

آنچه که از این سخنان فهم می شود، آن است که توقع حسن روحانی از حاضرین در جلسات مختلف، نوعی حضور مترسک گونه و نمادین است که فقط شنونده و تابع باشند و هیچکس حق اظهارنظر مخالف یا منتقد نداشته باشد.
اداره کودکانه کشور توسط پیرمردهای خسته و غربزده!

آیا این، دیکتاتوری نیست؟

این چه بساطی است که به راه انداخته اید؟ مگر مملکت مدرسه پیردمردهاست که با رفتارهای کودکانه و سخیف و دور از شان جایگاه یک مقام مسئول در جمهوری اسلامی، مشغول لجبازی و قهر و آشتی های بچه گانه شده اید؟

در برهه ای که مردم ایران زمین تحت سنگین ترین بمباران های فرهنگی و مجازی قرار گرفته اند، تعطیلی مهمترین نهادهای تصمیم گیر در این 2 حوزه، آن هم به بهانه ی انتقاد چند تن از اعضای رسمی این 2 شورا، چه پیامی دارد؟

اگر لفظ خیانت به کار گرفته شود، باید در راهروهای دادگاه ها به دلیل شکایت های حقوقی پاسخگو بود، اگر از جهالت نام برده شود، وقتی فرد و تعداد اندکی اطراف او، به هیچیک از نصایح و انذارها گوش نمی دهند و هر کاری که دلشان می خواهد، انجام می دهند، پس کدام جهالت؟!

آیا هنوز عده ای ساده لوح به این نتیجه نرسیده اند که هر روز حضور کودکان موسفید و خسته و دل بسته به غرب و کدخدای قلابی شان آمریکا، موجب تحمیل انواع خسارت ها و هزینه های مادی و معنوی به کشور می شود؟ تا کجا باید دست روی دست گذاشت و فقط انتقاد کرد؟ گناه این مردم مجاهد و فداکار چیست؟
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۱
0
0
خروجی این دو شورا را در 40 سال بیان کنید.... من مخالف دکتر قلابی هستما
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: