به‌روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
سایت "دیوار" همچنان خبرساز و حاشیه آفرین است . این‌بار انتشار آگهی مدل ماساژ و اغفال زنان و پسران.
"خیبرآنلاین" - شکل و محتوای آگهی در ظاهر جذاب است، اما وقتی کمی دقیق می‌شوی می‌بینی چه فاجعه‌ای می‌تواند پشت این جذابیت ظاهری و کاذب پنهان شده باشد. خستگی روزمره شما را وسوسه می‌کند ماساژ بگیرید، سایت دیوار هم که بخش مربوط به ماساژ دارد، اما خوب که دقت می‌کنی برق از سرت می‌پرد؛ "ماساژ خانم‌ها توسط آقایان"، حتی نوشتن همین چند کلمه هم به حد کافی شما را متحیر می‌کند چه رسد به اینکه فکر کنید این یک آگهی تبلیغاتی در یک سایت داخل جمهوری اسلامی ایران است!

خانه‌های فساد سیار در سایت دیوار/ فیلمبرداری واخاذی پس از ورود به خانه مدل‌های ماساژ

به گزارش شهدای ایران، صبح روز شنبه در سایت دیوار یک آگهی به نام "مدل ماساژ" منتشر می‌شود که پس از پیگیری پلیس مشخص می‌شود مردی زیر ۴۰ سال آگهی تقاضای مدل برای انجام ماساژ یک خانم، در سایت دیوار منتشر کرده است. همین آگهی عجیب کافیست تا پلیس وسوسه شود و موضوع آگهی و آگهی دهنده را پیگیری کند. یک پلیس زن با آگهی دهنده تماس می‌گیرد، وی پس از یک مکالمه تلفنی و جلب اعتماد فرد آگهی دهنده با مراجعه به تلگرام این فرد مشغول مکالمه مکتوب می‌شود. پسر جوان آگهی دهنده پس از مدت کوتاهی مکالمه وعده پرداخت ۲۰۰ هزار تومان بابت مدل می‌دهد.. این مرد حتی در ابتدای مکالمه به صورت غیر اخلاقی با مخاطبین خود ارتباط برقرار می‌کند.


خانه‌های فساد سیار در سایت دیوار/ فیلمبرداری واخاذی پس از ورود به خانه مدل‌های ماساژ


مرد جوان در ادامه مکالمات خود گفته است که خانمی لاغر اندام را جذب می‌کند تا برای ارائه خدمات ماساژ، به عنوان مدل در خدمت باشد و این کار از سوی فرد ارائه دهنده تبلیغ یعنی مردی جوان با پرداخت هزینه انجام خواهد شد. این مرد جوان و صاحب تبلیغ برای ماساژ در سایت دیوار همچنین تقاضای رابطه نامشروع را حین مکالمه تلگرامی می‌دهد.

در این رابطه با پیگیری‌های صورت گرفته از پلیس امنیت یکی از این افراد که قصد اغفال زنان را داشته بازداشت می‌شود.

ماموران پلیس امنیت اخلاقی با همراهی پلیس زن به یک خانه‌ای که تحت عنوان ماساژ در سایت دیوار تبلیغ شده است با دستور قضایی وارد می‌شود.

خانه‌های فساد سیار در سایت دیوار/ فیلمبرداری واخاذی پس از ورود به خانه مدل‌های ماساژ

در این ماموریت مشخص می‌شود خانه این فرد تجهیزات ماساژ ندارد و فضا را برای انجام روابط خلاف شرع تدارک دیده و زنان را پس از اولین تماس تلفنی به خانه می‌کشانده و پس از مراجعه زنان برای اجرا خدمات ماساژ، دوربین همراه خود را در حالت روشن قرار می‌داده و از زنان فیلم تهیه می‌کرده است و با همکاری برخی دستیاران خود افراد را تحت نظر قرار داده و ضمن در نظر داشتن اعمال خلاف شرع و اخاذی از قربانیان، از این روش برای کسب درآمد استفاده می‌کرده است که با تیزهوشی پلیس امنیت اخلاقی فرد به همراه چندین بطری مشروبات الکلی و دوربین‌های جاسازی شده؛ دستگیر می‌شود.

خانه‌های فساد سیار در سایت دیوار/ فیلمبرداری واخاذی پس از ورود به خانه مدل‌های ماساژ

گفتنی است؛ این آگهی تنها برای اغفال دختران و زنان نیست و برخی از این آگهی برای اغفال پسران است. آگهی ماساژ و مدلینگ برای مردان در این سایت وجود دارد که فرد مذکور محیط ارائه خدمات را در سونا و حمام ذکر کرده است و پس از تماس تلفنی با پرسش سوالات خلاف عرف، سعی در جذب پسران جوان برای ارائه خدمات نامشروع داشته است.

متاسفانه پس از پیگیری متوجه شدیم که این اتفاق به صورت علنی ماه‌ها است سایت دیوار رخ می‌دهد از این رو این نقل و انتقالات برای ایجاد بستر روابط نامشروع و غیر اخلاقی به صورت علنی از طریق پلیس امنیت در حال پیگیری قرار دارد و پلیس در صدد دستگیری این افراد است.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: