به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: جوانان متعهد و متخصص و با مدیریت جهادی هر جا ورود کنند تحول ایجاد می‌کنند و کشور به تحول نیاز دارد.
"خیبرآنلاین" -  آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری درباره سخنان اخیر امام خامنه‌ای در دیدار با دانشجویان مبنی بر اینکه «زمینه را برای روی کار آوردن یک دولت جوان و حزب‌اللهی آماده کنید» گفت: حضرت آقا جوانان را در بیانیه گام دوم مخاطب قرار دادند و آنان را موتور محرک و پیشران انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب می‌دانند.

ورود جوانان انقلابی به مجلس مقدمه تشکیل دولت جوان است


به گزارش شهدای ایران، وی افزود: یکی از سطوحی که مورد نظر ایشان است تا جوانان به آن ورود کنند، سطوح مدیریتی کلان است. در خود بیانیه گام دوم هم تصریح کردند که جوانان مؤمن، انقلابی، حاضر در صحنه، دانا، توانا، باهمت، باعزم و اراده و بابرنامه و متخصص می‌توانند برای نجات اقتصاد کشور هم طرح و برنامه داشته باشند و هم خودشان ورود مدیریتی کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: تجربه هم نشان داده که نیروی جوان متخصص متعهد می‌تواند با سخت‌کوشی، تدبیر، نشاط، شادابی و دلسوزی موانع را از سر راه بردارد و نمونه آن هشت سال دفاع مقدس است که جوانان دفاع مقدس را مدیریت کردند و بعد از آن هم جهش و خیزش علمی کشور در برخورداری از چرخه سوخت هسته‌ای بومی، سلول‌های بنیادی و رشد و توسعه علمی توسط جوانان اتفاق افتاد.

مطالبه مقام معظم رهبری در زمینه تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی قابل تحقق است

آیت‌الله کعبی تصریح کرد: همین جوانان در عرصه مدیریت می‌توانند کشور را با جهش اقتصادی جلو ببرند و مطالبه مقام معظم رهبری در زمینه تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی قابل تحقق است و جوانان باید خودشان را باور کنند و با جریان‌سازیِ کشوری ورود کنند. مردم هم به نیرو، توان، همت، صداقت و اخلاص جوان اعتماد دارند و این اعتماد ریشه در  هویت ملی جوانان دارد که امثال آن در فتح خرمشهر، در دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) و در عرصه فداکاری و روحیه جهاد و شهادت‌طلبی ظهور و بروز کرد.

وی در ادامه گفت: تشکیل گروه‌های جهادی، حضور و خدمت جوانان به سیل‌زدگان هم نمونه دیگر از این است و جوانان متعهد و متخصص و با مدیریت جهادی هر جا ورود کنند تحول ایجاد می‌کند و کشور به تحول نیاز دارد، بنابراین جوانان مؤمن، انقلابی، پای‌کار، متخصص و بابرنامه باید خودشان را در سطح کشور پیدا کنند و وارد بشوند و البته مقدمه این کار برای ورود به مجلس شورای اسلامی است که زمینه‌ساز تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی خواهد بود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: