به‌روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر از وزیر خارجه خواست که جلوی برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس را در تهران و با استفاده از پول مردم ایران بگیرد.
"خیبرآنلاین" -  بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر در نامه ای به ظریف درباره برگزاری جشن تولد ملکه انگلیس در تهران  و با استفاده از پول مردم ایران نوشت: ملت انقلابی ایران از شما انتظار دارد همان گونه که در کلام و اعلام موضع تغییر رویه داده اید و آمریکا و اذنابش را غیر قابل اعتماد و دشمن می خوانید، در عمل نیز این تغییر رویه را بر ما ثابت کرده و جلوی برگزاری این مراسم وقاحت بار را بگیرید.

آقای ظریف! جلوی مراسم  وقاحت‌بار تولد ملکه انگلیس را بگیرید

به گزارش فارس،  در این نامه خطاب محمد جواد ظریف آمده است: « در روزهای اخیر، خبرهایی مبنی بر برگزاری شصت و هفتمین روز ملی کشور انگلیس و جشن تولد ملکه ی آن، در سفارت این کشور در جمهوری اسلامی ایران به گوش رسیده است. از آنجا که کنش های سفارت ها در خاک جمهوری اسلامی، آیینه ی تمام نمای وضعیت و سیاست های وزارت خارجه ی کشور است؛ برآن شدیم تا این نامه را به جنابعالی تقدیم داشته و مواردی را خدمتتان متذکر شویم.

آقای ظریف

نیک مستحضرید که سابقا با برگزاری سالیانه ی این مراسم در سفارتخانه ی انگلیس، چه خساراتی متحمل ملت ایران گشته است که به عنوان نمونه می توان به خود باختگی شدید بعضی از فعالین سیاسی و مسئولین رده بالای شرکت کننده در این مراسم اشاره کرد. با چشم پوشی از خودباختگی های فرهنگی در برابر نوع پوشش و رفتار انگلیسی ها، تنها توجه شما را به اعلام وفاداری در عمل و ارائه ی اطلاعات از مسائل داخلی کشور و ایجاد هزینه های امنیتی توسط این مسئولین جلب می کنیم. مسئولینی که باید نماینده و حامی مردم باشند، نه تنها ذلیلانه به شکرانه ی نود و سومین سالگرد تولد ملکه الیزابت در سفارت پرحاشیه ی انگلیس حاضر می شوند که دست به چنین رفتار های ضد ملی هم می زنند.

اما تفاوت مراسم امسال با سال های گذشته، وقاحت این کشور را بیش از پیش نمایان می سازد. هزینه های برگزاری این مراسم که هر ساله و در همه کشور ها توسط اسپانسرهای انگلیسی فراهم میشد، امسال به واسطه ی خروج تمامی شرکت های انگلیسی از ایران در پی تحریم های ظالمانه آمریکا، که هنوز نه لغو شده و نه تعلیق، به اسپانسر های ایرانی سپرده شده است و سفیر انگلیس وقیحانه گفته خود ایرانی ها باید هزینه این مراسم را بپرازند؛ تا ایران تبدیل به تنها کشوری شود که هزینه جشن تولد ملکه را از جیب مردمش می پردازد.

آن ها می خواهند با احیای ادبیات استعماری گذشته خود نسبت به ایرانیان، به جهانیان بگویند: ایرانی ها شیفته ی ملکه ی انگلیس هستند. همان انگلیسی که: بخش های متعددی از خاک کشورمان را از ایران جدا کرد، در جنگ جهانی اول ضمن اشغال ایران با غارت و احتکار گندم نیمی از مردم ایران را قتل عام نمود، نوکر خود رضا میرپنج را با کودتا در ایران به پادشاهی رساند، در جنگ تحمیلی با صدام همکاری داشت، در فتنه 88 به جاسوسان و فتنه گران خوش خدمتی کرد و هم اکنون نیز در خط مقدم جنگ اقتصادی با ملت ایران در کنار آمریکا ایستاده است.

ذکر همه رذالت های دولت انگلیس از مداخلاتش در امور ایران گرفته تا خباثت هایی که در حق مردم ایران روا داشته است، از جاسوس پروری ها تا درخواست برای آزادی بدون شرط آنان، و بسیار اقدامات دیگر این کشور علیه ملت ایران، فراتر از این چند خط می طلبد. همچنین درخواست سفارت این کشور از اسپانسرهای ایرانی مصداق بارز مداخله ی بی شرمانه در امور داخلی جمهوری اسلامی می باشد.

جناب وزیر،

ما این رفتارهای وقیحانه که آبرو و عزت مردم مسلمان ایران را نشانه گرفته است، نشات گرفته از انفعال سیاست های وزارت امور خارجه در برخورد با این کشور می دانیم.

عملکرد شما باید جلوه گر عقاید اسلامی ملت ایران و آرمان های انقلاب اسلامی باشد نه برگرفته از نسخه های ذلیلانه ی لیبرالی که کدخدا را خدای جهان می پندارد؛ و اینک برای بار چندم منشا تحقیر مردم غیور و عزتمند ایران اسلامی شده است.

ما از شما خواستار عکس العمل صریح و قاطعانه هستیم تا اجازه ندهید انگلیسی ها از جیب ملت ایران در زمینی که گلگون به خون ریخته شده ده میلیون ایرانی به دست این سفاکان است؛ به جشن و پایکوبی بپردازند و برخی مسئولین به ظاهر مردمی جمهوری اسلامی نیز برای آنان خوش رقصی کنند.

ملت انقلابی ایران از شما انتظار دارد همان گونه که در کلام و اعلام موضع تغییر رویه داده اید و آمریکا و اذنابش را غیر قابل اعتماد و دشمن می خوانید، در عمل نیز این تغییر رویه را بر ما ثابت نموده و جلوی برگزاری این مراسم وقاحت بار را بگیرید.»
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۳
0
0
مسبب احتکار گندم ایران در جنگ اول حزب دموکرات امریکا بود که توسط ارامنه مسلح به نام راهزن روستاها را غارت میکردند نام آن دوران دو ساله دوره خان خانی است منصفانه بنویسید پدر پدربزرگ من آنزمان وکیل باشی قزاق بودند و وقایع آنزمان را به خوبی روایت کرده اند به خوبی خاطر نشان کردند که ارامنه را امریکا مسلح کرده و دستور غارت روستاها را به ایشان میدهد قزاق تحت نظر تزار بود و زمان براندازی تزار توسط لژهای ماسونی دموکرات(لنین نوکر ماسون های دموکرات بود و روسیه را به واقع امریکا به ساویت یونین مبدل ساخت) قیومت قزاق روسیه وایران با جرج پنجم وینزور بود ایران ملک انگلیس بود و کسی ملک خود را هرگز نسوزاند امریکا از ایران سهم میخواست و میگفت دیگی که برایم نجوشد سر سگ در آن بجوشد پس امریکا ایران را دچار قحطی کرد مقل امروز ، و ما خودمان درست وغلط را میدانیم فتنه 88 را اوباما هدایت کرد اصلا شعارش بود اوباما یا با اونا یا با ما ،انگلیس حتی حزب کارگرش هم دخالت نداشت پادشاهی انگلیس آخرین سنگر مبارزه حق علیه باطل است آخرین سنگر مبارزه با کفار است ما ملکه انگلیس را دوست داریم god save the queen, long live the queen
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: