به‌روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
بیرانوند که طی دو فصل اخیر همواره زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از باشگاه و حضور در تیم‌های اروپایی شنیده می‌شد، اینبار تصمیم قاطع‌تری برای این موضوع گرفته است و پیشنهادات مناسبی از لیگ های معتبر و درجه دو در جیب دارد که او را وسوسه تجربه لژیونر شدن می‌کند.
"خیبرآنلاین" -  با پایان فصل هجدهم روزهای خاکستری پرسپولیس نیز استارت خورده و در اولین قدم برانکو ایوانکوویچ پیش از ترک ایران اعلام کرد تنها در صورت دریافت مطالبات خود، پیش پرداخت و تسویه حساب با کادرفنی‌اش بار دیگر به ایران بازخواهد گشت. هرچند مدیران پرسپولیس طی روزهای اخیر با صحبت‌های ضد و نقیض خود خبر از تامین منابع مالی برای پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ داده‌اند اما همچنان اخباری مبنی بر پایان همکاری سرمربی بیشتر از ادعا مدیران تیم خودنمایی می‌کند.


به گزارش ورزش سه، اکنون در شرایطی که دیگر باشگاه‌ها طی روزهای اخیر اقدامات خود برای تقویت تیم را در فصل نوزدهم استارت زده‌اند و با بازیکنان مدنظر به توافق ابتدایی یا قطعی دست یافته‌اند، باشگاه پرسپولیس شرایط منفعلی را دنبال می‌کند و ناکامی بزرگی در جلب رضایت نفرات لیست شفاهی برانکو در حال تجربه است.


در این میان شاید بدترین خبر هم این باشد که نفرات کنونی تیم نیز در سودای جدایی باشند. بعد از پست کنایه‌آمیز بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کروات این تیم در روز گذشته که از آن برداشت جدایی نیز می‌شد داشت، اکنون وکیل علیرضا بیرانوند نیز در باشگاه حضور یافته و به دنبال راهکار و مذاکره‌ای برای جدایی این گلر ملی‌پوش است.

 


بیرانوند که طی دو فصل اخیر همواره زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی‌اش از باشگاه و حضور در تیم‌های اروپایی شنیده می‌شد، اینبار تصمیم قاطع‌تری برای این موضوع گرفته است و پیشنهادات مناسبی از لیگ های معتبر و درجه دو در جیب دارد که او را وسوسه تجربه لژیونر شدن می‌کند.


در صورت جدایی بیرانوند از پرسپولیس این باشگاه مطمئنا کار سخت‌تری برای جذب گلری در قواره این دروازه بان ملی پوش که طی فصول اخیر سهم زیادی در موفقیت‌های تیم داشته، خواهد داشت و باید دید به چه شکل با این موضوع کنار خواهند آمد.


در شرایط فعلی اما ناامیدی بزرگی فضای هواداری این تیم را با توجه به ناکامی مدیران تیم در نقل و انتقالات و مذاکره نهایی با برانکو ایوانکوویچ فرا گرفته و باید دید در نهایت آنها قادر خواهند بود این فضا را از تیم دور کنند یا خیر.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: