به‌روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مسئولان باشگاه استقلال تهران واکنش هوشمندانه‌ای نسبت به درخواست‌های عجیب ۲ بازیکن این تیم برای تمدید قرارداد از خود نشان داده‌اند.
"خیبرآنلاین" - علی خطیر معاون ورزشی و مسئول نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال تهران امروز (دوشنبه) در گفت‌وگویی با سایت رسمی این باشگاه صحبت‌های عجیبی انجام داد و ادعا‌های جالبی درباره برخی از بازیکنان این تیم کرد.


به گزارش میزان، خطیر گفت که وریا غفوری از باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد درخواست قرارداد ۳ ساله کرده که مجموع دستمزدش در این ۳ فصل به ۹ میلیارد می‌رسد کرده است. این درخواست غفوری در شرایطی است که باید آپشن‌ها و مزایای دیگری هم به این مبلغ اضافه شود. البته طبق صحبت‌های خطیر، باشگاه استقلال با این پیشنهاد فعلا موافقت نکرده و همچنین به وریای ۳۱ ساله و دیگر بازیکنان اعلام کرده با نفرات بالای ۳۰ سال فقط قرارداد یک ساله می‌بندند.

خطیر در بخش دیگری از صحبت‌های خود به سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال و خواسته‌های عجیبش هم اشاره کرد. طبق گفته معاون باشگاه استقلال حسینی شرط گذاشته که رحمتی در تیم نباشد و برای دو سال ۶ میلیارد بگیرد. این در حالی است که این مبلغ بدون احتساب پاداش‌های حسینی باید به او پرداخت شود. گفتنی است که باشگاه استقلال مخالفت خود با این درخواست را اعلام کرده و هنوز با این بازیکن برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد پس از عدم توافق اولیه غفوری و حسینی با باشگاه، جدایی این ۲ بازیکن ملی‌پوش تا حدود زیادی از جمع آبی‌پوشان قطعی است.

نکته جالب در این میان اینکه باشگاه استقلال واکنش بسیار خوبی نسبت به پیشنهاد‌های عجیب این ۲ بازیکن داشته و به هر قیمتی حاضر به تمدید قرارداد غفوری و حسینی نشده است. البته این واکنش باشگاه در شرایطی بهتر می‌شود که آنها بتوانند جایگزینان مناسبی برای بازیکنان جدا شده بیاورند و با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: