به‌روز شده در: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
سخنگوی صنعت برق گفت: با هماهنگی استانداران و مجوز سال گذشته هیئت وزیران، ۲۲ استان در سال جاری تغییر ساعات کاری خواهند داشت، اما فعلا لزومی برای انجام این کار در پایتخت وجود ندارد.
"خیبرآنلاین" -  مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اعلام اینکه ۲۲ استان کشور طبق مصوبه‌ای که سال گذشته هیئت وزیران در اختیار استانداران کشور قرار داده بود، می‌توانند ساعات اداری خود را به منظور مدیریت مصرف برق در پیک مصرف تغییر دهند، گفت: پیش بینی می‌کنیم به این ۲۲ استان ۳ یا ۴ استان دیگر نیز اضافه شود.


به گزارش دانشجو، وی افزود: بر اساس صلاحدید و برنامه ریزی استانداران کشور، ساعات کاری ادارات در این ۲۲ استان یک ساعت زودتر آغاز و یک تا یک ساعت و نیم زودتر خاتمه خواهد یافت.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه در مورد پایتخت تصمیمی برای تغییر ساعات ادارات اتخاذ نشده است، اظهارداشت: در صورتی که نیاز باشد، با هماهنگی استانداری تهران ساعات کاری ادارات را تغییر می‌دهیم که قطعاً این تغییرات را اعلام خواهیم کرد.

رجبی مشهدی افزود: پیش بینی می‌شود با اجرا شدن برنامه‌هایی که وزارت نیرو در بخش مدیریت مصرف برق در نظر دارد و همچنین افزایش توان نیروگاه‌های کشور که از طریق احداث واحد‌های جدید یا اصلاح و افزایش بهره وری واحد‌های قدیم انجام شده است، نیازی به خاموشی برنامه ریزی شده در پیک مصرف سال ۹۸ نداشته باشیم. البته برای اجرایی شدن این اهداف از مردم و سایر مصرف کنندگان انرژی برق تقاضا داریم تا حداکثر همکاری به منظور مدیریت مصرف را داشته باشند.

استان‌های خوزستان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، گلستان، گیلان، ایلام، هرمزگان، کرمان، خراسان جنوبی، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، زنجان، یزد، قم، کردستان، همدان، اردبیل، کرمانشاه، مازندران، سمنان، چهارمحال و بختیاری و قزوین ۲۲ استانی هستند که قرار است ساعت کار ادارات با صلاحدید استانداران تغییر کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: