به‌روز شده در: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
روز گذشته خبر عجیبی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر منتشر شد، برخی از دانشجویان خوابگاه دختران این دانشگاه مدعی حضور یک پسر در خوابگاه دختران این دانشگاه شده اند. این دانشجویان مدعی هستند که این پسر با ظاهری دخترانه وارد این خوابگاه شده است.
"خیبرآنلاین" - روز گذشته خبر عجیبی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر منتشر شد. برخی از دانشجویان این دانشگاه با انتشار تعدادی عکس از خوابگاه دختران دانشگاه آزاد واحد شوشتر مدعی شدند پسری با ظاهری زنانه وارد خوابگاه دختران شده است و به مدت دو شب در یکی از اتاق های این خوابگاه حضور داشته است و در نهایت توسط دیگر دانشجویان شناخته شده و از خوابگاه فرار می کند.استوری اینستاگرام یکی از دانشجویان خوابگاه دختران دانشگاه آزاد واحد  شوشتر

به گزارش خبرنامه دانشجویان، این خبر عجیب در حالی دست به دست می شود که هر فرد روایتی متفاوتی از این ماجرا تعریف می کند برای مثال یکی دیگر از دانشجویان مدعی شده است که ورود پسر به خوابگاه با همکاری دختران یکی از اتاق های این خوابگاه صورت گرفته است و پس از آنکه سایر دانشجویان از حضور پسر با خبر می شوند، پسر از خوابگاه فرار می کند. هر چند چگونگی فرار پسر از خوابگاه نیز مورد سوال است!
استوری یکی دیگر از دانشجویان پیرامون این اتفاق

در عین حال گفته می شود که پس از مشخص شدن حضور این پسر در خوابگاه دخترانه این دانشگاه، نیروی انتظامی برای بررسی این اتفاق وارد خوابگاه شده است و به همین جهت تصاویری از حضور نیروی انتظامی درخوابگاه نیز منتشر شده است.

چند ماه پیش نیز اتفاق مشابهی در خوابگاه دخترانه دانشگاه ارومیه رخ داده بود که در آن یکی از دختران خوابگاه دانشگاه ارومیه پسری را باخود به خوابگاه اورده بود.

این خبرها در حالی است که پس از پیگیری‌های خبرنگار پیرامون صحت و سقم ماجرا، مسئولین دانشگاه آزاد واحد شوشتر این خبر را تکذیب کرده و مدعی شدند این اتفاق در خوابگاه دختران دانشگاه آزاد واحد شوشتر رخ نداده است.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: