به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
به طور متوسط در زندان‌های آمریکا، افزایش چشم‎گیر در میزان پذیرش زندانی‌ها با افزایش ۲.۶ درصد میزان اوردوز دارو‌های کُشنده در ارتباط است.
"خیبرآنلاین" - بر اساس مطالعه‌ای که اخیرا در مجله سلامت عمومی لانست به چاپ رسیده در کنار وضعیت اقتصادی موجود در جامعه آمریکا، میزان شمار افرادی که در زندان‌های این کشور نگهداری می‌شوند با مرگ و میر ناشی از دارو‌های اعتیادآور ارتباط تنگاتنگی دارند.

 Ø²Ù†Ø¯Ø§Ù†ÛŒ کردن در آمریکا به بحران مصرف ایپوئید دامن می‌زند

به گزارش میزان، بر اساس این تحقیق، به طور متوسط در زندان‌های آمریکا، افزایش چشم‎گیر در میزان پذیرش زندانی‌ها با افزایش ۲.۶ درصد میزان اوردوز دارو‌های کُشنده در ارتباط است.

علاوه بر آن، رکود اقتصادی قابل توجه در میزان درآمد متوسط خانوار‌ها با افزایش تقریبی ۱۳ درصد در میزان اوردوز‌های منجر به مرگ در یک شهرستان مرتبط است.

در این مطالعه از داده‎ها، بیش از ۲۶۰۰ شهر در آمریکا از سال ۱۹۸۳ تا سال ۲۰۱۴ استفاده شده که برای اولین بار به تجزیه و تحلیل تاثیر افزایشی زندانی‌ها بر روی مرگ و میر ناشی از مواد مخدر در سطح این شهرها صورت گرفت.

زندانی کردن در آمریکا به بحران مصرف ایپوئید دامن می‌زند

لارنس کینگ نویسنده و استاد اقتصاد در دانشگاه ماساچوست می‌گوید، در جوامعی که میزان زندانیان در آن از سطح بالایی برخوردار است، این میزان باعث بدتر شدن زندگی این افراد شده و آنان را به سمت استفاده پر خطر از دارو‌ها سوق می‌دهد.

محققان همچنین دریافتند که به طور متوسط شهرهایی که بالاترین میزان زندانیان را به خود اختصاص می‌دهند، ۵۴ درصد بیش‌تر در مقایسه با شهرهایی که کمترین نرخ حبس را دارند، مرگ و میر ناشی از دارو را گزارش می‌دهند.

طبق داده‌های مراکز کنترل و پیشگیری بیماری‎ها، بیش از ۷۰ هزار نفر در سراسر آمریکا در سال ۲۰۱۷ بر اثر اوردوز مواد مخدر جان خود را از دست داده‎اند.

در سال‌های اخیر اپیدمی مصرف دارو‌های اعتیادآور در آمریکا این کشور را به شدت تحت تاثیر قرار داده و منجر به کاهش طول عمر شهروندان آمریکایی شده است.
 
زندانی کردن در آمریکا به بحران مصرف ایپوئید دامن می‌زند

مرگ و میر‌های ناشی از مصرف مواد مخدر تا حد بسیاری به دلیل وقوع ۲ پدیده در جامعه آمریکا رخ داده است. در دسترس بودن فزاینده داروی اعتیادآور "ایپوئید " هم زمان با اقدام دارو سازان برای تحمیل پزشکان به تجویز دارو‌های مسکن از دهه ۱۹۹۰ و همچنین فروپاشی اجتماعی و اقتصادی در بخش‌هایی از آمریکا که منجر به گسترش مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر، دارو و خودکشی شد.
 
زندانی کردن در آمریکا به بحران مصرف ایپوئید دامن می‌زند

در سال ۲۰۱۴ در حدود ۱.۶ میلیون نفر در زندان‌های دولتی آمریکا و زندان‌های فدرال نگهداری می‌شدند که معمولاً محکومیت آن‌ها یک سال و یا بیشتر بود. ۷۴۴۶۰۰ نفر در زندان‌های محلی بودند که اکثر آن‌ها در انتظار حکمشان به سر می‌برند، اما این در حالی است که ۱۱.۴ میلیون نفر در طی آن سال زندانی شدند.

بر اساس وزارت دادگستری آمریکا، در سال ۲۰۱۷ در حدود ۱۰.۶ میلیون پذیرش زندانی در زندان‌های شهری آمریکا به ثبت رسید که زمان متوسط تخمینی در زندان ۲۶ روز بوده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: