به‌روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۷۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
استرماچونی همانطور که کارنامه‌اش نشان می‌دهد در تیم‌های بزرگی سرمربیگری کرده، اما متاسفانه او در مورد فوتبال ما فکر دیگری می‌کند. به نظرم استراماچونی تعادل روانی ندارد. او که یک مربی کارکشته محسوب می‌شود، نباید دست به چنین کار‌هایی بزند. به اعتقاد من رفتار استراماچونی با کالدرون در کنار زمین خیلی متفاوت است.
"خیبرآنلاین" - مسعود اقبالی در خصوص مشکلات تیم فوتبال استقلال در دو هفته نخست لیگ برتر نوزدهم اظهار داشت: مشکل اصلی استقلال به مدیریت ضعیف آقایان در این باشگاه برمی‌گردد. کنار آن هم مشکلات مالی فراوان و تنش‌های زیاد استراماچونی کنار زمین باعث شده تا استقلال در همین ابتدای فصل با مشکل مواجه شود. آمدن بازیکنان جدید هم یکی از دلایلی است که در عملکرد این تیم در این مدت تاثیرگذار بوده است.

به گزارش میزان، وی ادامه داد: هر سرمربی که به استقلال و پرسپولیس می‌آید اگر در چند دیدار نتیجه لازم را نگیرد، ادامه کار برای آنها به خاطر فشار هواداران سخت می‌شود. بازیکنان استقلال، چون تازه به این تیم آمده‌اند نیاز به زمان دارند تا درک متقابلی از یکدیگر پیدا کنند. توقعات از بازیکنانی که در دو تیم پایتخت بازی می‌کنند زیاد است و همین یک عامل برای عملکرد ضعیف آنها می‌شود. البته نباید فراموش کرد برخی از بازیکنان پرسپولیس و استقلال در حد و اندازه‌ی این دو تیم نیستند.

کارشناس فوتبال ایران تصریح کرد: متاسفانه لیگ برتر ما دچار افزایش تنش و استرس شده و روز به روز هم این اتفاق در حال بدترشدن است. فوتبال ما بیمار است و سرطان گرفته است. برای فوتبال ما زشت است که با این حواشی پیش پا افتاده دست‌وپنجه نرم کند.

کارشناس فوتبال: استراماچونی تعادل روانی ندارد!

اقبالی در خصوص آینده استراماچونی در استقلال گفت: استرماچونی همانطور که کارنامه‌اش نشان می‌دهد در تیم‌های بزرگی سرمربیگری کرده، اما متاسفانه او در مورد فوتبال ما فکر دیگری می‌کند. به نظرم استراماچونی تعادل روانی ندارد. او که یک مربی کارکشته محسوب می‌شود، نباید دست به چنین کار‌هایی بزند. به اعتقاد من رفتار استراماچونی با کالدرون در کنار زمین خیلی متفاوت است.

وی در پایان خاطرنشان کرد:‌ استراماچونی برای عوامل اجرایی باشگاه استقلال احترام زیادی قائل نیست. همچنین با توجه به نتایج ضعیفی که گرفته، تلاش می‌کند جو را متشنج کند تا مردم نتایج ضعیف استقلال را فراموش کنند. وظیفه مربی این است که با صحبت کردن با بازیکنان آنها را به آینده امیدوارتر کند نه اینکه بدتر آنها را ناامید کند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: