به‌روز شده در: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
عضو هیئت رئیسه مجلس تذکر ۱۰۵ نماینده به وزیر دادگستری و رئیس جمهور درباره لزوم تمکین و رعایت اصل تفکیک قوا و استقلال قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده های مهم مفاسد اقتصادی به ویژه پرونده فساد ارزی را قرائت کرد.
"خیبرآنلاین" - محمدعلی وکیلی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز(دوشنبه یازدهم شهریور) تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

تذکر 105 نماینده به«روحانی»درباره رسیدگی به پرونده فساد ارزی

به گزارش تسنیم،  **تذکر سیدناصر موسوی نماینده فلاورجان به وزیر کار ؛ ضرورت پرداخت یارانه مراکز توانبخشی غیردولتی براساس نرخ سال 98 و جلوگیری از تعطیلی این مراکز.

**تذکر نادر قاضی پور نماینده ارومیه به وزرای اقتصاد، تعاون و صمت؛ تسریع در حل مشکلات کارگران شرکت هپکو اراک.

** تذکر نادر قاضی پور و روح‌الله حضرت پور طلاتپه نمایندگان ارومیه به وزیر جهاد کشاورزی؛ تسریع در پرداخت خسارات ناشی از طوفان به کشاورزان منطقه.

** تذکر جبار کوچکی نژاد نماینده رشت به وزیر بهداشت؛ لزوم پیگیری لازم برای تامین و توزیع دارو برای درمان معتادان.

** تذکر شهاب‌الدین بی‌مقدار نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر به رئیس جمهور و وزیر ارتباطات؛ لزوم ارائه گزارش درخصوص وجود یا عدم وجود پارازیت‌ها و علت پایین بودن سرعت اینترنت در قیاس با سایر کشورها به مجلس.

** تذکر سیده فاطمه ذوالقدر و اعضای مجمع نمایندگان تهران به رئیس جمهور؛ لزوم پرداخت مبلغ تعیین شده برای بیمه قالیبافان که تاکنون هیچ اعتباری تخصیص داده نشده است.

** تذکر سیدجواد حسینی کیا و فرهاد تجری نمایندگان سنقر و کرمانشاه به وزیر جهاد کشاورزی؛ تسریع در پرداخت مطالبات کشاورزان.

** تذکر عبدالغفور ایران‌نژاد نماینده چابهار به رئیس جمهور؛ لزوم دستور جدی درخصوص جلوگیری از حمله تمساح در منطقه چابهار به کشاورزان و مردم.

** تذکر صدیف بدری نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین به رئیس جمهور؛ اجرای کامل قانون حمایت از حقوق معلولان.

** تذکر حشمت‌الله فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب به رئیس جمهور؛ ضرورت تخصیص 160 میلیارد تومان از اعتبار راه آهن غرب کشور با توجه به دست‌اندازی خلاف معاون اول رئیس جمهور به این بودجه.

** تذکر امیر خجسته نماینده همدان و فامنین به وزیر امور اقتصادی و دارایی؛ لزوم تعیین مقررات لازم برای انتصاب مدیران شاخص در سازمان بورس.

** تذکر احمد امیرآبادی‌فراهانی نماینده قم و 104 نفر از نمایندگان به وزیر دادگستری و رئیس‌جمهور؛ لزوم تمکین و رعایت اصل تفکیک قوا و استقلال قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده‌های مهم مفاسد اقتصادی به ویژه پرونده فساد ارزی.

** تذکر شهاب نادری نماینده اورامانات به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ چرا درخصوص درمانگاه های تامین اجتماعی و جذب نیروهای بومی برخورد دوگانه می‌شود؟

** تذکر محمدرضا نجفی نماینده تهران به وزیر نفت؛ توضیح درخصوص عدم پیشرفت مناسب در اجرای بخش‌های مربوط به بهینه‌سازی مصرف سوخت موضوع ماده 12 قانون رفع موانع تولید.

** تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین‌شهر به رئیس‌جمهور؛ لزوم نظارت بر عملکرد جمعیت هلال‌احمر و جلوگیری از تبعیض و بی‌عدالتی در حوزه نیروی انسانی، تذکر به وزیر کشور؛ چرا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درصدد حذف سامانه تلفنی 133 تاکسی بیسیم است، تذکر به وزیر اقتصاد؛ لزوم پیگیری وضعیت واگذاری صنایع شیمیایی ایران به قیمت 3800 میلیارد تومان با شرط پرداخت 35 درصد نقد یعنی معادل 1300 میلیارد تومان در حالی که این شرکت 1100 میلیارد تومان سود محقق شده در سال جاری دارد.

**تذکر سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان به وزرای اطلاعات، اقتصاد و دادگستری؛ بررسی علت ابلاغ شبانه قوانین جدید بازار پایه ارزی از سوی مدیران فرابورس که منجر به ایجاد رانت شدید اطلاعاتی، سفته بازی و نابودی میلیاردها تومان سرمایه مردم بی اطلاع شده و لزوم برخورد با تخلفات انجام شده در این موضوع، تذکر به رئیس جمهور و وزرای اطلاعات، دادگستری، فرهنگ و ارشاد اسلامی و کشور؛ لزوم برخورد قاطع با کشف حجاب در همایش دولتی دستاوردهای روستایی انقلاب در حضور رئیس جمهور که منجر به توهین به مردم انقلابی و مومن روستاهای سراسر کشور گردید.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: