به‌روز شده در: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
شبکه المیادین جزئیاتی جدید از عملیات دقیق و موفقیت آمیز نیروهای مقاومت لبنان را در مرزهای اراضی اشغالی علیه نظامیان صهیونیست منتشر کرد.
"خیبرآنلاین" -  منابع آگاه روز دوشنبه جزئیات دیگری از عملیات دیروز مقاومت علیه خودروی نظامیان رژیم صهیونیستی را بیان داشتند.

جزئیاتی جدید از عملیات حزب الله علیه نظامیان صهیونیست

به گزارش میزان به نقل از المیادین، این منابع می‎گویند "مقاومت آمادگی آن را دارد که به محض تصمیم رهبری جنبش، تصاویر مربوط به این عملیات را منتشر کند."

این منابع با اشاره به اینکه در عملیات روز یکشنبه یک خودروی ارتش رژیم صهیونیستی در بزرگراه ۸۹۹ نزدیک پایگاه «افیفیم» هدف قرار گرفته شد اظهار داشتند که هدف قرار گرفتن این خودرو در مسیری خاکی در ۲ کیلومتری مرز اراضی اشغالی و لبنان سبب غافلگیری صهیونیست‌ها شد.

منابع آگاه در بخش دیگری با بیان اینکه نظامیان رژیم صهیونیستی هیچگاه تصور نمی‌کردند که در حال حرکت به آهستگی در مسیری فرعی هدف قرار بگیرند گفت که این پایگاه در نقطه کور قرار داشته و بخش پیشین آن به طور دائم توسط اشغالگران کنترل می‌شود اما انجام عملیات در این نقطه نشان دهنده تلاش اطلاعاتی دقیق مقاومت است.
این منابع می‎افزایند: واکنش به تجاوز «ضاحیه» به گفته «سیدحسن نصرالله» هدف قرار دادن پهپاد‌های صهیونیستی است که در آسمان لبنان به پرواز در می‌آیند.

به گفته منابع آگاه، رژیم اشغالگر صهیونیستی برای نخستین بار در تاریخ خود دست به اقدام دفاعی و عقب نشینی از مواضع خود زد؛ این عقب نشینی شامل تخلیه پایگاه‌های مرزی و شهرک نشینان این منطقه بوده است.

آنها با اشاره به اینکه مزیت موشک «کورنیت» مورد استفاده در این عملیات دایره انفجار و قدرت تخریب آن است تاکید کردند "ما به اشغالگران توصیه می‌کنیم در مورد تلفات و خسارات این عملیات دروغ نگویند؛ چون ما با انتشار مستندات و تصاویر دروغشان را برملا می‌کنیم."

حزب الله لبنان در پی انجام عملیات روز یکشنبه اعلام کرد این عملیات در پاسخ به عملیات تهاجمی ارتش رژیم صهیونیستی علیه مواضعش در فلسطین بوده و عملیات تلافی جویانه به دلیل ورود پهپاد‌های صهیونیستی به حریم هوایی لبنان در زمان و مکان مناسب پاسخ خواهد داد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: