به‌روز شده در: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
پدر لیندسی لوهان خواننده و هنرپیشه آمریکایی از روابط پنهانی دختر خود با محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی سخن گفت و مدعی شد که این روابط بسیار عادی است به این دلیل که دخترش لیندسی در خاورمیانه محبوب است و سران کشورهای منطقه با او دوستی بسیار نزدیکی دارند.
"خیبرآنلاین" - به گزارش روزنامه انگلیسی ایندپندنت طی روزهای گذشته از افشای روابط پنهانی محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی با لیندسی لوهان خواننده و هنرپیشه مشهور آمریکایی نوشت و در این راستا نیز گفتگوی کوتاهی با پدر این هنرپیشه آمریکایی منتشر کرد.

به گزارش راه دانا ، پدر لیندسی لوهان روابط دخترش با ولیعهد سعودی را تایید کرد و گفت که شنیدن این خبر برای او بسیار عادی است، چرا که به گفته او دخترش در میان سران برخی رژیم‌های عربی منطقه از محبوبیت خاصی برخوردار است و بسیاری از آن ها روابط نزدیک و صمیمی با دخترش دارند.اما افشای جزئیاتی از روابط این خواننده مشهور آمریکا با بن سلمان گویای مطالب دیگری است، بنابر این گزارش محمد بن سلمان به گروهی از خواننده‌ها و هنرپیشه های زن آمریکایی هدایای گرانبها داده است و لیندسی لوهان یکی از این زنان است، در گزارش آمده است که لیندسی لوهان از بن سلمان کارت اعتباری دریافت کرده است که به وسیله آن قادر است به میزان نامحدود در سرتاسر جهان خرج کند که بن سلمان سالانه این هزینه ها را پرداخت می‌کند.

بنابر ادعای لیندسی لوهان او زمانی به محمد بن سلمان نزدیک شده است که قصد حمایت مالی از آوارگان جنگی منطقه غرب آسیا را در سر داشت.

ادعای مضحک وی در رسانه‌های غربی به تمسخر گرفته شده است، چرا که وی به قصد حمایت از آوارگان جنگی به شخصیتی در منطقه مراجعه کرده است که مافیای مالی او عامل جنگ و کشتار انسان‌های بی گناه در منطقه است.لیندسی لوهان همچنین در دفاع از رسوایی خود در روابط پنهانی با محمد بن سلمان گفته است که وی مرد خوبی است و دستش به خون کسی آلوده نیست و قتل جمال خاشقجی نیز به دستور او صورت نگرفته است. این ادعاها بی اساس در حالی است که بن سلمان شخصا خون خاشقجی را گردن گرفت و در مستندی به نام "ولیعهد عربستان سعودی" که توسط شبکه تلویزیونی آمریکایی پی بی اس تهیه شده است در مقابل دوربین صریحا اعتراف میکند که قتل جمال خاشقجی به دستور من شکل گرفت و مسئولیت آن بر عهده من است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: