به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
در این جنگ نابرابر، مردم باید از دشمن ترکش بخورند یا از یک مشت اختلاسگر؟ مرگ بر مفسدین و اختلاسگران که در لباس دوستی از مردم شریف مي‌برند، مي‌خورند و مي‌تازند
"خیبرآنلاین" - حبیب‌اله کشت‌زر در جلسه علنی مجلس در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب و شهدای دفاع مقدس، گفت: در این لحظه که سخن مي‌گویم، دیار سرداران نامی و جنگ انقلاب، مهد تاریخ و فرهنگ، دارالمومنین، بهبهان به سبب ناآرامی‌هاي اخیر و به طبع آن سوءاستفاده هایی که مورد تایید و پذیرش مردم بافرهنگ آن دیار نیست، نه تنها بخشی از واحدهای خدمات عمومی و خصوصی، بانک‌ها و زیرساخت‌هاي شهری خود، بلکه مهمتر از همه، آرامش و امنیت خود را از دست داده است. اینجانب با احترام بر حق اعتراض و انتقاد مردم و جوانان و محکوم کردن برهم زنندگان نظم و امنیت و تخریب کنندگان اموال عمومی، علاوه بر پیگیری‌هاي شبانه‌روزی خود، خواستار رسیدگی کلیه دستگاه‌هاي ذیربط اجرایی و امنیتی در برقراری کامل آرامش، رفع کمبودهای عمومی حادث شده و بررسی دقیق ابعاد، علل و عوامل خسارت‌هاي مالی و جانی به دولت و مردم حوزه انتخابیه را طبق قوانین و مقررات خواهان هستم.

به گزارش ایلنا، وی خطاب به روحانی ادامه داد: در شب میلاد پیامبر مهربانی(ص) این بود عیدی مردم! آنچه بر مردم گذشت بر اصحاب کهف نگذشته است. در جایگاه رئيس دولت و رئيس شورای عالی هماهنگی اقتصادی با کدامین اصل، نظرات نمایندگان مردم را در افزایش قیمت بنزین جویا نشدید و به آنها توجه نکردید؟

این نماینده خطاب به روحانی تصریح کرد: شمایی که ادعا دارید و بر سر مردم منت مي‌گذارید که افزایش قیمت بنزین را ۵ سال به تاخیر انداخته اید، گزارش دهید در این ۵ سال تورم به کجا رسیده است؟ در برابر افزایش لجام گسیخته قیمت ها، حقوق کارگران و کارمندان چه میزان افزایش داشته است؟

کشت زر افزود: در کمال حیرت همواره از افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت بنزین بدون آثار تورمی صحبت مي‌کنید در حالی که همه شاهد عملکرد ضعیفتان در کنترل قیمت‌ها و بازار بوده ایم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس خطاب به روحانی گفت: به خدا قسم اگر ناکارآمدی‌تان همچون قبل در کنترل قیمت‌ها ادامه یابد، مجددا می‌گویم تکرار شود یعنی پولدار پولدارتر و فقیر، فقیرتر و ما در پیشگاه خداوند سرافکنده تر.

وی اظهار کرد: چرا فقط مدیریت مصرف سوخت را در بازنگری قیمت بنزین می‌بینید؟ ‌اي کاش کیفیت خودروهای بي‌کیفیت و پرمصرفتان را بازنگری مي‌کردید.

وی ادامه داد: آیا در این سهمیه بندی بنزین فکر تابستان سوزان خوزستان را کرده اید؟‌ اي کاش لحظه‌ای فرصت معین مي‌کردید و مناظره‌ها و صحبت‌هاي انتخاباتی خود و معاون اول را مرور مي‌کردید.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: افزایش نرخ بنزین، توزیع یارانه‌ها و پول نفت را با طرح خنده و تمسخر مي‌گرفتید، به یکباره چه شد؟

کشت زر افزود: بدون شک افزایش ۳۰۰ درصدی قیمت بنزین قشر آسیب پذیر را نشانه گرفته و اثرات اجتماعی آن بیش از پیش در بروز طلاق ها، فساد و ده‌ها بزه و معضل دیگر رخ مي‌نماید.

وی گفت: به جای دست در جیب مردم کردن، جلوی بذل و بخشش ها، بریز و بپاش ها، سفرهای غیرضروری خارجی و اشرافی گری برخی مدیران را مي‌گرفتید.گناه مردمی که در حسرت نان سر بر بالین مي‌گذارند، چیست؟

وی خطاب به روحانی ادامه داد: در صحبت هایتان در محافل مختلف از بهبود معیشت صحبت مي‌کنید؛ کدام بهبود معیشت و برای چه کسانی؟ با چشمان تیزبینتان در کجای این مملکت از مردم نظرسنجی کردید که وضع و حالشان خوب است تا ما نیز برویم و ببینیم. نکند شما هم سر همان کوچه که گوجه ارزان مي‌فروختند، نظرسنجی کردید؟

این نماینده تصریح کرد: جایگاه کارگران جز سکوت در برابر صعود فزاینده قیمت‌ها چیست؟ بوی تعفن فساد یک عده مفسد مشام مردم را پُر کرده است؛ مردمی که در پی نان شب و انواع داروهای سرطانی، جهیزیه، مسکن، اجازه و ده‌ها مشکل دیگری هستند، دیگر طاقتشان از این همه فساد، بي‌عدالتی، بي‌توجهی، بي‌تدبیری سر رفته است.

کشت زر افزود: اگر رقم اختلاس و فسادهای چند سال اخیر را جمع بزنید، مي‌بینید مي‌توان چندین استان خوزستان و هر منطقه دیگر را آباد کرد. آیا اختلاسگران بي‌وجدان صدای خردشدن استخوان‌هاي مردم را مي‌شنوند؟

وی گفت: در این جنگ نابرابر، مردم باید از دشمن ترکش بخورند یا از یک مشت اختلاسگر؟ مرگ بر مفسدین و اختلاسگران که در لباس دوستی از مردم شریف مي‌برند، مي‌خورند و مي‌تازند.

وی ادامه داد: در گوشه‌اي از این مملکت عده‌اي از نبود امکانات اولیه زجر مي‌کشند و عده‌اي برای نبود موارد مختلف زندگی شان به نابودی کشیده شده اما در جاهای دیگر که نیاز به توسعه نیست، میلیاردها تومان هزینه مي‌شود زیرا ژن و طائفه خوب است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۵
0
0
لعنت به این دولت (...)
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی و حقوقی ویرایش شد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: