به‌روز شده در: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مدیر عامل روابط عمومی شرکت ملی گاز گفت: روند حذف قبوض کاغذی گاز مطابق اطلاع رسانی انجام شده از آذر اجرایی خواهد شد.
"خیبرآنلاین" - محمد عسکری مدیر عامل روابط عمومی شرکت ملی گاز با به اینکه روند حذف قبوض کاغذی گاز مطابق اطلاع رسانی انجام شده از آذر امسال اجرایی خواهد شد، بیان کرد: این طرح به همراهی و توجه جامعه احتیاج دارد؛ زیر ساخت‌های لازم برای اجرای طرح حذف قبوض کاغذی آماده شده و در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

تعیین تکلیف اجاره نشین‌ها در حذف قبوض کاغذی/ مشارکت مردم زمان دقیق اجرای طرح را تعیین می‌کند

به گزارش باشگاه خبرنگاران، او ادامه داد: مشترکان می‌توانند با ورود به درگاه اینترنتی شرکت ملی گاز و ثبت شماره اشتراک در بخش مربوط، قبوض خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند. همچنین سرویس‌ پیامکی طراحی شده است که مشترکان می‌توانند با ارسال متن «۱ * شماره اشتراک» به شماره ۱۰۰۰۱۹۴۱ ثبت نام خود را تکمیل کنند.

عسکری درباره زمان اجرای این طرح، گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده طرح حذف قبوض کاغذی در آذر اجرا خواهد شد، اما میزان مشارکت مردم زمان اجرای آن را تعیین خواهد کرد؛ ممکن است تاریخ دقیق آن بین اوایل یا اواخر آذر جا‌ به جا شود؛ تمهیدات لازم برای جا به جایی واحد مسکونی و اجاره نشین‌ها در نظر گرفته شده است و افراد به راحتی می‌توانند اشتراک قبلی را حذف و اشتراک منزل جدید را ثبت کنند.

مدیرعامل روابط عمومی شرکت ملی گاز این طرح را حرکتی ملی و مهم دانست و درباره افراد جا مانده از ثبت نام، گفت: از مردم تقاضا داریم تا با مراجعه هر چه زودتر، شرکت ملی گاز را در اجرای این طرح همراهی کنند، اما در صورتی که کسی از ثبت نام جا بماند شرکت ملی گاز همکاری لازم را با او خواهد داشت و به مرور این فرایند تکمیل خواهد شد.

او با تاکید بر وجود ساز و کار‌هایی برای ثبت شماره تماس در استان‌ها و اطلاع رسانی‌های مناسب، بیان کرد: حتی در برخی استان‌ها برنامه ریزی‌هایی انجام شده است تا هنگام مراجعه کنتورخوان، فرایند ثبت شماره تماس مشترکان توسط آن‌ها انجام شده و پیامک ثبت برای مشترکان ارسال شود.

تکلیف مجتمع های مسکونی دارای یک کنتور گاز در دریافت قبض الکترونیکی
عسکری درباره محدودیت ثبت شماره تماس برای ارسال قبض الکترونیکی، تصریح کرد: هیچ محدودیتی در ثبت شماره اشتراک یا شماره تلفن وجود ندارد؛ ممکن است در مجتمعی یک کنتور گاز وجود داشته باشد و همه ساکنان بخواهند از قبض گاز مصرفی خود مطلع شوند یا افرادی هستند که چند واحد مسکونی یا اداری در اختیار داشته باشند که شرایط فراهم شده است تا در صورت نیاز قبض آن‌ها به یک خط تلفن ارسال شود.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز گفت: توجه داشته باشید که رمز ورود به اولین شماره تماس ثبت شده ارسال می‌شود؛ برای پیدا کردن شماره‌های اشتراک هم می‌توانید از قبوض صادر شده در دوره‌های گذشته استفاده کنید.

او تاکید کرد: با اجرای طرح حذف قبوض کاغذی برای همه ۲۳ میلیون مشترک گاز، فقط در حوزه گاز سالیانه مبلغی حدود ۸۵ میلیارد تومان در هزینه‌های آشکار صرفه‌جویی خواهد شد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: