به‌روز شده در: ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
برای واریز این یارانه معیشتی می آیند یک گزارش سوری هم می دهند؛ طبق همین آمارهایی که در مورد تورم می دهند که نه عقلانی و نه منطقی است. الان عنوان می کنند که هیچ چیز گران نشده و افزایش قیمت نداشته ایم اما با توجه به آن چیزی که بازار نشان می دهد و مردم گله می کنند، خیلی از کالاها افزایش قیمت قابل توجه داشته اند ولی دستوری اعلام می کنند که گران نشده است. وزیر صمت در تلویزیون یک ساعت می نشیند اعلام می کند که ما اجازه نمی دهیم کالایی گران شود! مگر دستوری است که اجازه نمی دهید؟ پس اینها را چه کسی گران کرده است؟ اینها با آبروی نظام بازی می کنند
"خیبرآنلاین" - حجت الاسلام ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، درخصوص واریز یارانه معیشتی که پس از گران شدن بنزین توسط دولت اعلام شد، گفت: بحثی که درخصوص واریز یارانه 60 میلیون نفر از سوی دولت ادعا شده است که این مبلغ را در 3 مرحله واریز کرده اند، را چه کسی اندازه گیری و راستی آزمایی را کرده است؟ اگر 20 میلیون یا 30 میلیون نفر را واریز کرده باشند و بعدا بگویند 60 میلیون نفر را واریز کرده ایم، چه کسی می تواند ثابت کند؟ یا اگر بگویند از همین امروز می شود اعتراض کرد و حد و مرزی هم نمی گذارند که چه تعدادی می توانند اعتراض کنند! خود آقای رئیس جمهور که گفت برای 18 میلیون خانوار یا 19 میلیون یارانه واریز می کنند؛ قابل قبول نیست، باید یک مقدار دقت کنیم که یک راستی آزمایی از طریق سازمان های نظارتی انجام شود.

به گزارش راه دانا، وی افزود: ناظر اصلی را مجلس می دانیم و باید ورود کند و از دولت عملکرد بخواهد؛ گرچه دولت متاسفانه در دادن عملکرد به نوعی خودش را ضعیف نشان داده است. در برنامه ششم و حتی برخی از برنامه ها که تصویب شده اند، مانند توافق نامه برجام که تصویب شد، قرار بود هر 6 ماه یک بار دولت در مورد برجام گزارشی به مجلس ارائه دهد اما الان نزدیک به 1 سال است که هیچ گزارشی در ارتباط با برجام به مجلس ارائه نشده است،

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: برای واریز این یارانه معیشتی می آیند یک گزارش سوری هم می دهند؛ طبق همین آمارهایی که در مورد تورم می دهند که نه عقلانی و نه منطقی است. الان عنوان می کنند که هیچ چیز گران نشده و افزایش قیمت نداشته ایم اما با توجه به آن چیزی که بازار نشان می دهد و مردم گله می کنند، خیلی از کالاها افزایش قیمت قابل توجه داشته اند ولی دستوری اعلام می کنند که گران نشده است. وزیر صمت در تلویزیون یک ساعت می نشیند اعلام می کند که ما اجازه نمی دهیم کالایی گران شود! مگر دستوری است که اجازه نمی دهید؟ پس اینها را چه کسی گران کرده است؟ اینها با آبروی نظام بازی می کنند.

موسوی لارگانی در پایان گفت: الان به نظر من رئیس مجلس به عنوان یکی از سران قوا موظف است از دولت درخواست کند این افرادی که به حسابشان یارانه ریخته شده است، شماره ملی و شماره شبا و شماره کارتشان ارائه شود که هم شفاف سازی شود و بررسی کنند که آیا واریز شده است یا خیر؟ می گویند 60 میلیون نفر را واریز کرده ایم ولی چه کسی می تواند ثابت کند، چطور می خواهند ثابت کنند، خیلی از کارگران و کارمندان به ما زنگ زدند و گفتند که یارانه شان را واریز نکرده اند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ه ق
|
-
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۳
0
0
این دروغی دیگر از دولت بنفش است! بسیاری از مردم واریزی نداشتند! چه کسی قرار است راست آزمائی کند؟آیا این مبلغ ناچیز دردی از گرانی و تورم وحشتناک درمان خواهد کرد!بخدا آنانی که برکرسی مسئولیتها نشسته اند باید جوای مردم بدبخت و محروم را بدهند! باید ترسید از هشداری که امام داد1؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: