به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۸۴۰۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
در روزنامه آرمان منتشر شد:
«شادی و امید مردم به آینده چه ضرری برای کشور داشت که مخالفان برجام بی‌وقفه به جنگ با این سرمایه عظیم اجتماعی رفتند؟ واقعا خشکاندن لبخند ملت از باز شدن درهای تعامل با دنیا از طریق برجام که قطعا به رونق اقتصادی می‌انجامید، چه سودی برای کشور داشت که اینگونه مخالفان برجام با تمام وجود به دنبال آن رفتند؟»!
"خیبرآنلاین" - روزنامه آرمان در یادداشتی با عنوان «نقش مخالفان برجام در التهابات کشور» نوشت: «شادی و امید مردم به آینده چه ضرری برای کشور داشت که مخالفان برجام بی‌وقفه به جنگ با این سرمایه عظیم اجتماعی رفتند؟ واقعا خشکاندن لبخند ملت از باز شدن درهای تعامل با دنیا از طریق برجام که قطعا به رونق اقتصادی می‌انجامید، چه سودی برای کشور داشت که اینگونه مخالفان برجام با تمام وجود به دنبال آن رفتند؟».


ادعای تازه زنجیره ای ها: اغتشاشات اخیر کار مخالفان برجام بود!


به گزارش شهدای ایران، این روزنامه اصلاح طلب در ادامه نوشت: «موضوع بسیار مهمی که در هفته گذشته و بعد از حمایت صریح و سدید رهبر انقلاب از مصوبه سران قوا پیش آمد این بود که آن پیش‌بینی(که تندروها از هیچ‌کس تبعیت نمی‌کنند) متاسفانه باز هم به واضح‌ترین شکل ممکن محقق شد و نه تنها تندروها حامی مصوبه سران قوا نشده‌اند بلکه برای توجیه به رفتارهای غیر واقع روی آوردند... سوال این است که سهم مخالفان برجام از وضعیت ناگوار پیش آمده در کشور که موجبات خشنودی دشمنان قسم خورده نظام را هم فراهم کرده، چقدر است؟ ‎و در این شرایط خطیر اصرار بر این خطای تاریخی چه تبعات خطرناکی می‌تواند برای آینده کشور داشته باشد؟».

در روزهای گذشته «دنیل مک‌آدامز» مدیرعامل اندیشکده آمریکایی «ران پال» گفته بود ناآرامی‌ها و آشوب‌های اخیر در ایران صرفا اعتراضاتی ناشی از افزایش قیمت سوخت نیست، بلکه آشوب‌هایی است که از الگوهای آشنای آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) پیروی می‌کند.

اوباش اجاره ای در روزهای گذشته، با آتش زدن بانک، پمپ بنزین، مرکز اورژانس، آمبولانس، ماشین آتش نشانی و جسارت به قرآن کریم و به شهادت رساندن حافظان امنیت، اقدامات جنایتکارانه ای را در شهرهای مختلف مرتکب شدند. این اقدامات شنیع از سوی قاطبه مردم کشورمان محکوم شد.

یکی از انتقادات جدی به دولت این بود که اگر این طرح با برنامه ریزی بهتری انجام می شد(از آماده کردن و اقناع افکار عمومی تا واریز یارانه های جدید پیش از افزایش قیمت بنزین تا...) فضا برای حضور آشبوگران اجاره ای مهیا نمی شد.

حالا این روزنامه اصلاح طلب، بر نقش آشکار آمریکا و رسانه های معاند در آموزش و تحریک آشوبگران و همچنین قصور و تقصیرهای دولت در اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین سرپوش گذاشته و اقدامات جنایتکارانه اوباش اجاره ای را به منتقدان برجام نسبت می دهد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: