به‌روز شده در: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
حسن محبتی گفت: اگر کشور به دست شایسته‌سالاران اداره می‌شد و در دست باندهای حلقه نیاوران نبود قطعا کشور در این 6 سال از فرصت‌ها استفاده بهتری می‌کرد اما امروز منصوبین آقای روحانی یکی پس از دیگری سر از زندان در می‌آورند.
"خیبرآنلاین" -   یک دکتری علوم سیاسی در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: سال 92 یکی از نمایندگان مجلس در اولین روز تحلیف حسن روحانی به وی اعلام کر دکه به دنبال انقلاب سفید است و امروز متاسفانه این مسئله در حال تحقق یافتن خواهد بود.

پشت پرده شالِ سفید داماد روحانی/ اصلاح‌طلبان؛ بندبازان سیاسی

به گزارش راه دانا، حسن محبتی با بیان این مطلب که اخیرا شاهد شال‌های سفید بر گردن عده‌ای هستیم، افزود: داماد رئیس جمهور در زمان ثبت نام برای انتخابات مجلس به همراه همسرش از همین رنگ استفاده کردند، انقلاب سفید هدفی جز تغییر نظام و جایگاه اسلام ندارد و آن را مرفهین بی‌درد دنبال می‌کنند.
 
وی اظهار داشت: کسی که برای مبارزه با فساد می آید در خانه‌اش فساد وجود دارد، این افراد فاسدین و جزء منکرین انقلاب هستند و باید قوه قضائیه با آنها برخورد کرده و محاکمه کند، کسانی که دم از برجام، گلابی، باغ، سیب و ... زدند امروز باید به واسطه خیانتشان به ملت مجازات شوند.
 
محبتی تصریح کرد: 6 سال دولتمردان اقداماتی انجام دادند که سفره کارگران را کوچک‌تر کرد، روز دانشجو همان کسانی که دم از آزادی می‌زنند در کدام سوراخ ها پنهان شده بودند؟ چرا جرات نکردند در بین نخبگان حاضر شوند و حرف بزنند؟ در طول روز بین مردم و دانشجویان حضور پیدا نمی‌کنند اما شبانه حکم اصلاح قیمت بنزین می‌دهند.
 
وی اصلاح‌طلبان را بندبازان سیاسی دانست و گفت: امروز عده ای از اصلاح طلبان با وجود اینکه می دانند رد صلاحیت می شوند قدم به عرصه انتخابات می گذارند تا پس از اینکه عدم صلاحیت آنها محرز شد دم از نبود آزادی و دموکراسی بزنند.
 
محبتی افزود: همه جناح ها باید به جای صندلی های قدرت، برای بدست آوردن کرسی های خدمت در انتخابات مجلس حضور پیدا کنند زیرا آشوب ها ریشه در بی مدیریتی، بی لیاقتی، بی سوادی، بی تجربگی و ناپختگی، جناح بازی و خانواده سالاری آقایان دارد.
 
وی اظهار داشت: اگر کشور به دست شایسته سالاران اداره می شد و در دست باندهای حلقه نیاوران نبود قطعا کشور در این 6 سال از فرصت ها استفاده بهتری می کرد اما ذخائر بانک مرکزی غارت شد و امروز منصوبین آقای روحانی یکی پس از دیگری سر از زندان در می آورند.
 
محبتی در خاتمه تصریح کرد: در ناکارآمدی دولت همین بس که کابینه حسن روحانی کابینه موسوی عامل فتنه 88 است و اشخاص کابینه رئیس جمهور کنونی اعم از آقای ترکان، برادر رئیس جمهور، زنگنه، نوبخت، رئیس ایرانگردی، آشنا و ... افراد ستاد انتخاباتی موسوی بودند. 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: