به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مرجع تقلید شیعیان در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق گفت: از فرزندان سپاه تشکر می‌کنیم که دیشب نخستین ضربه را به تروریست‌های نظامی آمریکا وارد کردند.
"خیبرآنلاین" - آیت‌الله حسین نوری همدانی پیش از ظهر امروز در جلسه درس خارج فقه خود در مسجد اعظم، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه مصادف با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) اظهار داشت: باید ایام فاطمیه را زنده نگه داشت چراکه فاطمیه است که کربلا پرور و شهیدپرور است.

آیت‌الله نوری‌همدانی‌

به گزارش مشرق، استاد سطوح عالی حوزه‌های علمیه قم با تأکید بر نشر و گسترش این مکتب گفت: باید از این مکتب درس بگیریم و طلاب نیز این مکتب شهیدپرور را باید به عموم مردم بشناسانند.

وی تشییع باشکوه سردار شهید سلیمانی در شهرهای مختلف عراق و ایران را مورداشاره قرار داد و افزود: مردم در تشییع  شهید سردار سلیمانی نشان دادند که مکتب فاطمی هنوز زنده است.

آیت‌الله نوری همدانی در واکنش به پاسخ موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق گفت: از فرزندان سپاه تشکر می‌کنیم که دیشب نخستین ضربه را به تروریست‌های نظامی آمریکا وارد کردند.

استاد سطوح عالی حوزه‌های علمیه قم ضمن تبریک یوم‌الله نوزدهم دی‌ماه ابراز کرد: این روز از ایام‌الله است، باید این روز را زنده نگه داشت چراکه از ایام‌الله است.

وی بیان کرد: امام راحل قیام را از سال 41 آغاز کرده است، در آن روزها امام(ره) در مدرسه فیضیه فریاد زدند که هرکسی در برابر خیانت‌های  رژیم پهلوی سکوت کند گنه‌کار است، در سال‌های تبعید به نجف و ترکیه هم هیچ‌گاه از مردم غافل نبود و همیشه بر بیداری مردم تأکید داشتند.

آیت‌الله نوری همدانی ادامه داد: در سال 56، روز هفدهم دی‌ماه مقاله‌ای در روزنامه اطلاعات، به قلم احمد رشیدی مطلق مقاله‌ای با عنوان «ارتجاع سرخ و سیاه» به چاپ رسید، نویسنده این مقاله سعی در کاهش قداست امام(ره) داشت اما موفق به این کار نشد.

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه خداوند هیچ‌گاه سطح زمین را بدون امام و رهبر نگذاشته است، ادامه داد: استکبار سعی کرده جریانی در مقابل پیامبران و ائمه(ع) به وجود بیاورد، ما وظیفه‌داریم که در برابر این جریان بایستیم.

وی اظهار داشت: باید از این نظام، که  به‌پای آن خون‌های فراوانی ریخته شده است حمایت کرده و باید روزبه‌روز در راه اسلام و انقلاب قدم برداریم.

آیت‌الله نوری همدانی در پایان خاطرنشان کرد: ولایت‌فقیه، بیداری در برابر دشمن و صبر و بیداری سه ستون قوی اسلام و انقلاب هستند که باید با قوت و حدت بیشتری از آن حمایت کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: