به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مسئولان باشگاه پرسپولیس چند ساعت دیگر منتظر نامه رسمی سرمربی آرژانتینی خود برای تعیین تکلیف ادامه یا قطع همکاری با این باشگاه خواهند ماند و پس از آن تصمیم بعدی را خواهند گرفت.
"خيبرآنلاين" - باشگاه پرسپولیس همچنان پیگیر بازگشت گابریل کالدرون به این تیم است تا سرمربی آرژانتینی در نیم فصل دوم و رقابت‌های لیگ برتر و فصل جدید قهرمانان آسیا هدایت سرخپوشان پایتخت را بر عهده بگیرد.

پرسپولیس

به گزارش مهر، سرمربی پرسپولیس که قرار بود روز چهارشنبه به اردوی این تیم در قطر بپیوندد پس از لغو این اردو به تهران نیامده است تا مدیران این باشگاه نامه نگاری‌های فراوانی را داشته باشند. جلسه چهارشنبه شب محمدحسن انصاریفرد و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در وزارت ورزش نیز نشان داد که اولویت این باشگاه حفظ گابریل کالدرون است.

سرخ‌ها که پس از نامه اول ژانویه (یازدهم دیماه) کالدرون، هیچ نامه مکتوبی از وی دریافت نکرده بودند تاکنون چهار نامه رسمی برای گابریل ارسال کرده و ضمن پذیرش شرط او مبنی بر پرداخت مطالبات وی و بازیکنان این تیم حاضر به کنار گذاشتن افشین پیروانی نیز هستند. خواسته‌ای که سرمربی سرخپوشان از انصاریفرد داشت تا سرپرست تیم را عوض کند.

پیگیری‌ها نشان می‌دهد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان قبل از عزیمت به لوزان سوئیس برای گفتگو با مسئولان عالیرتبه کمیته بین‌المللی المپیک به مدیران پرسپولیس اعلام کرده است اولویت آنها باید بازگرداندن کالدرون باشد. تاکیدی که سبب شد انصاریفرد و هیات مدیره پرسپولیس اولتیماتوم به سرمربی تیم را یک روز دیگر تمدید کنند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که در دو هفته اخیر نشست‌های زیادی با مدیر برنامه‌های ایرانی کالدرون در تهران برگزار کرده‌اند قرار است تا عصر امروز منتظر او باشند. اگر کالدرون به صورت کتبی اعلام به بازگشت کند سرخ‌ها از انتخاب جانشین برای وی صرف نظر می‌کنند در غیر این صورت یک مربی ایرانی جانشین وی خواهد شد.

این در حالی است که صحبت‌های زیادی مبنی بر مذاکره اولیه باشگاه پرسپولیس با علی کریمی، علی دایی و وحید هاشمیان مطرح می‌شود اما سرخ‌ها به هیچ وجه حاضر نشدند تا پایان پرونده بازگشت کالدرون، راجع به انتخاب جانشین برای وی اقدامی انجام دهند.

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره جلسه با برخی گزینه‌های ایرانی اظهار داشت: به هیچ وجه چنین صحبت‌هایی صحت ندارد. آقای انصاریفرد تمام فکر و ذهن خود را معطوف به بازگشت کالدرون کرده است. واقعاً امیدواریم تا عصر امروز شنبه خبری مبنی بر بازگشت او به دست مان برسد.

وی در پاسخ به اینکه آیا وحید هاشمیان شانسی برای جانشینی کالدرون دارد تاکید کرد: با هیچ گزینه‌ای صحبت نشده است. فقط به فکر بازگشت سرمربی تیم هستیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: