به‌روز شده در: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
وزارت ورزش کشور که مسئول سیاستگذاری و نظارت بر این امور است، معاونت حقوقی رئیس جمهور که باید با استدلالات و توان حقوقی خود در دفاع از حقوق و منافع ملی در مجامع بین المللی به نهادهای ملی کمک کنند، کجا هستند و چه کرده اند؟
"خیبرآنلاین" - بهروز علیشیری رئیس اسبق سازمان سرمایه گذاری خارجی، در یادداشتی نوشت: کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا طی نامه ای به یک نهاد فروپاشیده ای به نام فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده است که قصد دارد بازیهای فصل آتی جام باشگاههای آسیا به میزبانی جمهوری اسلامی ایران را در کشور بی طرف برگزار کند!

به گزارش نود اقتصادی، در ادامه این یادداشت آمده است: این تصمیم با درخواست یک تیم فوتبال کویتی و کمی قبلتر با درخواست عمویش، عربستان و با حمایت جزایر امارات و بحرین و با توجیه عدم امنیت صورت گرفته است. اینها همان کشورهایی هستند که امنیت آنها توسط نیروهای نظامی خارجی تامین می شود و تبدیل به انبار باروت شده اند.

وزارت ورزش ایران و فدراسیون فوتبال آن مسئول و متهم اصلی این اتفاقات هستند. چیزی نمانده که بازی های تیم ملی فوتبال ایران را هم به همین دلایل واهی به کشور ثالث ببرند.

این تصمیم سیاست خارجی و امنیت ملی ما را هدف گرفته و تمکین از آن یعنی بازی با حثیت سیاسی است. از فدراسیونی که قادر نباشد چند صفحه قرارداد فنی با مربیان خارجی مذاکره و تدوین کند و این همه هزینه به اقتصاد ملی تحمیل کند و از فدراسیونی که تیم ملی فوتبال آن سالها سرور آسیا بوده است ولی قادر نیست که از ظرفیت فنی حضور و لابیگری در کنفدراسیون استفاده نماید و اصلا معلوم نیست که نمایندگان انتخابی و انتصابی آنها در کنفدراسیون فوتبال آسیا برای ارایه استدلالات خود به چه زبانی مشارکت می کنند، انتظار دیگری دارید؟

وزارت ورزش کشور که مسئول سیاستگذاری و نظارت بر این امور است، معاونت حقوقی رئیس جمهور که باید با استدلالات و توان حقوقی خود در دفاع از حقوق و منافع ملی در مجامع بین المللی به نهادهای ملی کمک کنند، کجا هستند و چه کرده اند؟

من مطمئن هستم که باشگاه‌های ورزشی کشور برای نحوه حضور در این مسابقات تصمیم خردمندانه بر پایه منافع ملی خواهند گرفت اما ناگزیرم اشاره بکنم که آقای رئیس جمهور! راه حرف زدن و کارداشتن با دنیا از این کوچه پس کوچه ساده داخلی عبور می کند و تا زمانی که دستگاه‌های فنی کشور مشق ها و تکالیف ساده خودشان را انجام نمی دهند، ابتدا باید از درون شروع کرد تا بازنده میزهای بیرونی نباشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: