به‌روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کارگردان فیلم سینمایی «روز صفر» گفت: من نیاز دیدم که این فیلم ساخته شود تا قدر آرامشی که در آن زندگی می‌کنیم را بدانیم، ما باید بدانیم برای اینکه به راحتی در خیابان قدم بزنیم و زندگی کنیم، آن هم در جغرافیایی که زندگی می‌کنیم افراد زیادی شبانه روز برای حفظ همین امنیت و آرامش تلاش می‌کنند.
"خیبرآنلاین" - سعید ملکان کارگردان فیلم سینمایی «روز صفر» پیرامون انتخاب سوژه این فیلم سینمایی گفت: انتخاب این سوژه برای من چند دلیل مهم داشت، اولین و مهمترین دلیل من برای ساخت فیلم سینمایی «روز صفر» این بود که قدر امنیت کشور خود را بدانیم.

«روز صفر» را ساختم تا قدر امنیت کشور را بدانیم/هر چیزی در فیلمم آمده براساس واقعیت است

به گزارش میزان، وی در همین راستا ادامه داد: من نیاز دیدم که این فیلم ساخته شود تا قدر آرامشی که در آن زندگی می‌کنیم را بدانیم، ما باید بدانیم برای اینکه به راحتی در خیابان قدم بزنیم و زندگی کنیم، آن هم در جغرافیایی که زندگی می‌کنیم افراد زیادی شبانه روز برای حفظ همین امنیت و آرامش تلاش می‌کنند.

کارگردان فیلم «روز صفر» با اشاره به تلاش شبانه روزی مامورین امنیتی کشور اذعان کرد: این افراد کارهای فراوانی را برای کشور انجام می دهند، کارهایی که شاید ما اصلاً از هیچکدام از آنها اطلاع نداشته باشیم.

وی دومین دلیل ساخت فیلم «روز صفر» را اینگونه تشریح کرد: دلیل دوم من برای ساخت این فیلم آن بود که بگویم که هرکسی که عاشق این سرزمین است و کاری برای آن می‌کند نباید از مردم متوقع باشد، ما اگر کاری را برای کشور انجام می دهیم آن را با اعتقاد خود انجام داده ایم و نباید از هیچکس توقعی نسبت به آن داشته باشیم.

ملکان خاطرنشان کرد: مهمترین اتفاق در هر کشوری امنیت است، ما باید قدر امنیت کشور را بیشتر از قبل بدانیم، «روز صفر» فیلم بسیار سختی برای من بود ولی در حال حاضر بسیار راضی هستم که چنین فیلمی ساخته‌ام. همه آنچه در فیلم دیده شد براساس واقعیت محض است و این آدم‌ها همگی وجود دارند، ما سعی کردیم بدون هیچ دستکاری در واقعیت این اثر را برای سینما جذاب کنیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: