به‌روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
فردا یک شنبه بارش برف و باران در نوار شمالی کشور ادامه دارد. برخی از نقاط جنوب کشور نیز بارش باران و گاهی رعد و برق را دارند. در این روز مناطقی از شمال غرب و غرب و شمال شرق بارش پراکنده باران را دارند.
"خیبرآنلاین" - فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی کشور طی روز‌های آینده گفت: از ورود سامانه بارشی از روز گذشته به کشور در برخی نقاط شمال غرب، غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش باران، گاهی رعد و برق، وزش باد شدید و در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف آغاز شده است.

به گزارش میزان، گودرزی در ادامه اظهار کرد: مناطق شمال غرب، غرب، برخی نقاط جنوب غرب، دامنه‌های زاگرس مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و سواحل غربی خزر نیز طی امروز با بارش برف و باران مواجه هستند.

این کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی کشور طی فردا یکشنبه نیز گفت: فردا یک شنبه بارش برف و باران در نوار شمالی کشور ادامه دارد. برخی از نقاط جنوب کشور نیز بارش باران و گاهی رعد و برق را دارند. در این روز مناطقی از شمال غرب و غرب و شمال شرق بارش پراکنده باران را دارند.

گودرزی در ادامه با بیان اینکه دوشنبه در همین مناطق بارش‌ها ادامه دارد گفت: سه شنبه بارش‌ها علاوه بر این مناطق به بخش‌هایی از مرکز می‌رسد. چهارشنبه در نوار شرقی فعالیت این سامانه ادامه دارد و سپس از کشور خارج می‌شود.

وی در ادامه درباره کاهش دما در اغلب مناطق کشور نیز تاکید کرد: از روز یک شنبه فردا تا روز سه شنبه دمای هوا در بیشتر مناطق کشور سردتر می‌شود و میانگین بین ۸ تا ۱۵ درجه کاهش دما را داریم از امروز شنبه تا روز سه شنبه بیشتر مناطق کشور وزش باد‌های شدید را در بعضی ساعات دارند.

هوای تهران امروز به ۱۹ درجه می‌رسد

این کارشناس سازمان هواشناسی در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی چند روز آینده گفت: تهران از فردا روند سردی هوا را در پیش خواهد گرفت و این وضعیت تا چهارشنبه ادامه دارد. از امروز بعد از ظهر نیز تهران افزایش ابر و رگبار باران و وزش باد شدید را دارد و دمای هوا نیز در گرمترین ساعات به ۱۹ درجه می‌رسد. تهران تا روز سه شنبه بارش باران را دارد.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: