به‌روز شده در: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کد خبر: ۵۹۶۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
هم نیروی انتظامی و هم دستگاه‌های مسئول در حوزه آتش سوزی ها حضور پیدا کردند و اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته، بخشی از آتش‌سوزی‌ها غیرعمدی و تعدادی از آن‌ها عمدی بود که در این رابطه نفراتی شناسایی و بازداشت شدند.
"خیبرآنلاین" - سردار حسین اشتری در رزمایش ترافیکی تابستانه با عنوان "ارتقاء توان و تحرک عملیاتی پلیس راهور" با بیان اینکه بحث الکترونیکی کردن و هوشمندسازی ارائه خدمات در اولویت برنامه‌های نیروی انتظامی است، اظهار کرد: این موضوع را در پلیس راهور بیشتر از سایر پلیس‌ها نیاز داریم و البته گام‌های خوبی در این زمینه برداشته شده است.

به گزارش تسنیم، رئیس پلیس کشور افزود: ارائه خدمات به مردم هر چه که از طریق سامانه‌های الکترونیکی و هوشمندسازی باشد، سرعت و دقت ما را افزایش می‌دهد. کار خوبی در زمینه نقل و انتقال خودرو انجام شده و به صورت آزمایشی در روز‌های آینده در شرق و غرب تهران اجرایی خواهد شد؛ اگر در زمینه هوشمندسازی کار به خوبی صورت گیرد، پیش‌بینی می‌کنیم بیش از ۸۵ درصد مراجعات مردم کاهش پیدا کند که هم برای مردم و هم برای کارکنان ما اثرات خوبی دارد.این مقام ارشد انتظامی در پاسخ به سؤالی درباره ورود نیروی انتظامی به بروز آتش‌سوزی‌های متوالی در کشور، خاطرنشان کرد: هم نیروی انتظامی و هم دستگاه‌های مسئول در این حوزه حضور پیدا کردند و اقدامات خوبی در این رابطه صورت گرفته، بخشی از آتش‌سوزی‌ها غیرعمدی و تعدادی از آن‌ها عمدی بود که در این رابطه نفراتی شناسایی و بازداشت شدند.

اشتری در پاسخ به این سؤال که آیا پلیس بنابر درخواست سایر ارگان‌ها به مسئله گرانی مسکن نیز ورود پیدا خواهد کرد؟ گفت: شناسایی و برخورد با مفاسد اقتصادی، وظیفه ذاتی پلیس امنیت اقتصادی است، در جایی که متوجه آسیبی شویم، آن آسیب را به مسئولان مربوطه منعکس می‌کنیم و اگر فسادی در هر بخشی روی دهد، با هماهنگی دستگاه قضائی به مسئله ورود پیدا کرده و با آن فساد برخورد خواهیم کرد.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: در این مدت با راه‌اندازی پلیس امنیت اقتصادی، شاهد اثرات خوبی بودیم و امیدواریم با اقدامات بعدی و چند پرونده بزرگ که در اختیار داریم، با هماهنگی دستگاه قضائی خبر‌های خوبی را به مردم بدهیم.

وی درباره برنامه نیروی انتظامی برای کاهش تصادفات و جان‌باختگان سوانح رانندگی نیز متذکر شد: در ابتدا به مردم توصیه می‌کنم که به مصوبات ستاد ملی کرونا توجه داشته باشند، درباره فرهنگ ترافیک و رانندگی نیز از هموطنان می‌خواهیم که توصیه‌های پلیس راهور را مدنظر قرار دهند و با رعایت قانون راهنمایی و رانندگی شاهد کاهش تصادفات و جان‌باختگان سوانح رانندگی باشیم.

این مقام انتظامی، کاهش تصادفات و جان‌باختگان سوانح رانندگی را مستلزم همکاری تمام دستگاه‌ها مسئول و مردم با پلیس دانست و یادآور شد: به نظر می‌رسد مردم باید به بحث کرونا و سفر‌ها توجه بیشتری داشته باشند تا شاهد اثرات آن باشیم.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: