به‌روز شده در: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از اوایل وقت فردا یکم تیرماه در سواحل غربی و مرکزی خزر موج با ارتفاع 1.5 تا 2 متر پیش‌بینی می‌شود، همچنین فردا موج‌ با ارتفاع بین 1.5 تا 2.5 متر در مرکز و شرق خلیج‌فارس خواهیم داشت.
"خیبرآنلاین" - صادق ضیائیان در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور در روزهای آتی و امروز بیان کرد: در سه روز آینده وزش باد شدید موقت در استان‌های مرکزی، قزوین، البرز، تهران، زنجان، قم، اصفهان، یزد، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، ایلام، خوزستان، کرمانشاه و جنوب سمنان پیش‌‌بینی می‌شود که در برخی مناطق سبب ایجاد گرد و خاک محلی خواهد شد.

به گزارش فارس، وی افزود: در دو روز آینده دریای خزر مواج خواهد بود و از بعدازظهر فردا یکم تیرماه تا پنج‌شنبه 5 تیرماه خلیج‌فارس خصوصا مرکز و شرق آن مواج خواهد بود.

موج با ارتفاع 2 متر در ‌خلیج فارس و خزر/ لزوم ممانعت از تردد قایق‌های سبک

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اضافه کرد: از اوایل وقت فردا یکم تیرماه در سواحل غربی و مرکزی خزر پیش‌بینی موج با ارتفاع 1.5 تا 2 متر وجود دارد‌.

وی ادامه داد: روز یکشنبه یکم تیرماه موج‌ با ارتفاع بین 1.5 تا 2.5 متر در خلیج‌فارس به ویژه نواحی مرکز و شرقی آن پیش‌بینی می‌شود که احتمال غرق شدن قایق‌های کوچک و شناورهای سبک وجود دارد که توصیه می‌شود از هرگونه تردد قایق‌های سبک و تفریحی و شنا کردن در دریا ممانعت شود.

ضیائیان اظهار کرد: در سه روز آینده در شرق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان، شمال آذربایجان غربی، ارتفاعات جنوب کرمان همچنین اردبیل و آذربایجان شرقی رشد ابر، رگبار باران گاهی رعد و برق با وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود که در بعدازظهر و اوایل شب بیشتر خواهد شد.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: روزهای سوم و چهارم تیرماه بارش پراکنده در شمال آذربایجان غربی، اردبیل، آذربایجان شرقی بارش پراکنده خواهیم داشت و در سایر مناطق کشور آسمان صاف است.

ضیائیان در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد گاهی وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 34 و 25 درجه خواهد بود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز در تهران آسمان قسمتی ابری، دید افقی بیش از 10 کیلومتر و نم نسبی 7 درصد است. جهت باد امروز در پایتخت جنوبی و سرعت باد 7 کیلومتر بر ساعت است.

وی ادامه داد: روز آینده اهواز با بیشینه دمای 42 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان و شهرکرد با کمینه دمای 8 درجه بالای صفر خنک‌ترین مرکز استان خواهد بود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: