به‌روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
فرمانده نیروی دریایی اوکراین با اشاره به سامانه جدید موشک‌های ضد کشتی این کشور گفت: ناوگان دریایی در حال آماده سازی خود برای یک جنگ تمام عیار با روسیه است که تلفات نظامی و غیرنظامی زیادی هم خواهد داشت.
"خیبرآنلاین" - دریادار "آلکسی نیژپاپا" فرمانده نیروی نظامی-دریایی اوکراین اعلام کرد که ناوگان دریایی این کشور در حال آماده سازی برای انجام عملیات نظامی تمام عیار با روسیه است که در آن تلفات بسیاری در میان نظامیان و غیرنظامیان پیش بینی می‌شود.

به گزارش تسنیم و به نقل از اینترفکس، این مقام نظامی بلند پایه که در مصاحبه‌ای به مناسبت روز "نیروی دریایی اوکراین" صحبت می‌کرد، گفت:«مقامات کی‌یف قصد دارند شبه جزیره کریمه را "بازگردانند" و همچنین برای جنگ با روسیه آماده می‌ شوند. ما در حال آماده سازی خود برای رویارویی کامل نظامی با روسیه هستیم و می دانیم که اگر این اتفاق بیفتد، متأسفانه، تلفات زیادی چه در میان نظامیان و چه غیرنظامیان برجای خواهد ماند.»

نیروی دریایی اوکراین خود را برای جنگ با روسیه آماده کرده است

فرمانده نیروی دریایی اوکراین افزود: «اکنون بسیاری این موضوع را درک نمی کنند، گرچه کشور برای هفتمین سال است که در جنگ با روسیه بسر می‌برد.»

به گفه وی، مقامات کی‌یف در انتظار حمله ارتش روسیه به منطقه خرسونسک، با هدف باز کردن آب رودخانه دنپر به کریمه هستند. علامت برای شروع مقابله با روسیه، تلاش آنها برای بازگرداندن کانال آب کریمه شمالی در شبه جزیره خواهد بود.

پیش از این هم این مقام نظامی اعلام کرده بود که نیروی دریایی اوکراین برنامه‌هایی برای استقرار سامانه‌های ضدکشتی "نپتون" با موشک‌های کروز در دریای سیاه در سال 2021 دارد.

در همین رابطه "ولادیمیر زلنسکی" رئیس جمهوری اوکراین نیز روز گذشته طی سخنرانی به مناسبت 5 جولای (15 تیر ماه)- روز نیروی دریایی این کشور، وعده داده که تمامی تلاش خود را انجام می‌دهد تا ناوگان دریایی به الگوییاز قدرت، مدرنیته و غرور ملی تبدیل شود.

وی تاکید کرد که اوکراین و نیروهای دریایی آن هرگز اجازه نمی دهند تا کسی سیستم امنیتی دریای سیاه را از بین ببرد. به گفته وی، آزمایشات دولتی سیستم موشکی "نپتون" اوکراین دارای اهمیت زیادی است و استفاده از آن باعث خواهد شد تا اوکراین به یک نقش آفرین قدرتمند در آب‌های دریاهای سیاه و آزوف تبدیل شود.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: