به‌روز شده در: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
کرونا در حدود ۴۰ کشور جهان طغیان کرده است به طوری که آمار مبتلایان به این ویروس دو برابر تعداد مشابه هفته پیش از آن در این کشورها بوده و این موضوع نشان دهنده اوجگیری بیماری جهانگیر کووید-19در جای جای دنیا است.
"خیبرآنلاین" - در روزهای گذشته حدود ۴۰ کشور افزایش روزانه بی سابقه مبتلایان به کرونا را گزارش کرده‌اند و آمارهای اعلام شده حدود دو برابر تعداد مشابه هفته پیش از آن بوده که نشاندهنده اوجگیری این بیماری جهانگیر در جای جای دنیا است.

به گزارش دانشجو  و به نقل از رویترز، افزایش مبتلایان نه تنها کشورهایی مانند آمریکا، برزیل و هند را که در صدر اخبار شیوع کرونا قرار دارند، درگیر کرده، بلکه در استرالیا، ژاپن، هنگ کنگ، بولیوی، سودان، اتیوپی، بلغارستان، ازبکستان و رژیم صهیونیستی نیز این طغیان دیده می‌شود.

بسیاری از کشورها به خصوص آنهایی که محدودیت‌های اجتماعی را کاهش دادند بیش از یک ماه پس از ثبت موج اول با موج دوم ابتلا به کووید-19 مواجه شده‌اند.اطلاعات رویترز که بر اساس گزارش‌های رسمی تهیه شده نشاندهنده رشد مداوم تعداد کشورهایی است که در ماه گذشته رکوردشکنی تعداد مبتلایان به کرونا را ثبت کرده‌اند. در حالی که سه هفته پیش دست کم هفت کشور آمار اوجگیری ابتلا به کووید ۱۹ را گزارش دادند، دو هفته پیش این تعداد به ۱۳ کشور، هفته پیش به ۲۰ کشور و این هفته به ۳۷ کشور افزایش یافت.

رویترز به نقل از مقام‌ها و کارشناسان بهداشتی نوشت که تعداد اعلامی مبتلایان و جان باختگان کرونا به خصوص در کشورهایی که نظام خدمات بهداشتی ضعیفی دارند، کمتر از میزان واقعی است.

از زمستان گذشته و شیوع بیماری کووید در شهر ووهان چین تاکنون بیش از ۱۶ میلیون و ۲۲۳ هزار نفر در جهان به این بیماری دچار شده‌اند که از این میان نزدیک به ۶۵۰ هزار نفر جان باخته و حدود ۱۰ میلیون بیمار نیز بهبود یافته‌اند
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: