به‌روز شده در: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۹
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به علت آغاز پیک پنجم کرونا اصناف گروه‌های شغلی 2، 3 و 4 تعطیل و مجاز به فعالیت نیستند.
"خیبرآنلاین" - قاسم نوده فراهانی با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در تهران گفت: با توجه به آغاز پیک پنجم کرونا و وضعیت قرمز در تهران فعالیت گروه‌های شغلی 2، 3 و 4 براساس مصوبه ستاد ملی کرونا ممنوع اعلام شده است.

به گزارش فارس، رئیس اتاق اصناف تهران درباره جزئیات تعطیلی اصناف به علت آغاز پیک پنجم کرونا در کشور اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا مشاغل گروه های 2، 3 و 4از امروز یکشنبه 13 تیرماه 1400 تا زمانی که شهر تهران از وضعیت قرمز خارج شود، تعطیل است و در این مدت فقط مشاغل مشمول گروه یک مجاز به فعالیت هستند.

وی بیان داشت: بنابراین در این مدت مشاغل ضروری مانند دستگاه‌های خدمات رسان، نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مشاغلی که مایحتاج ضروری مردم را تامین می‌کنند، مجاز به فعالیت هستند.

نوده فراهانی بیان داشت: لذا فعالیت تالارها، مراکز آموزشی مراکز ورزشی و .. از جمله فعالیت‌هایی است که در شهرهای قرمز مجاز نیست و باید فعالیت آنها متوقف شود.

رئیس اتاق اصناف تهران اظهار داشت: شرایط فعالیت اصناف بازار بزرگ تهران نیز کاملا براساس مصوبه ستاد ملی کرونا است، یعنی مشاغل گروه یک در بازار بزرگ تهران مجاز به فعالیت و مشاغل صنفی گروه‌های 2، 3 و 4 اجازه فعالیت نخواهند داشت.

نوده فراهانی افزود: از صنوف گروه‌های شغلی 2، 3 و 4 مشمول محدودیت‌ها و تعطیلی ها درخواست می‌شود، نسبت به تعطیلی واحد صنفی خود اقدام کنند و تا اعلام بازگشایی از سوی مراجع ذیصلاح فعالیت‌های خود را متوقف کنند، زیرا عدم رعایت محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی باعث ادامه روند تعطیلی‌ها می‌شود و اصناف آسیب بیشتری را متحمل خواهند شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: