به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
دشمن رو به ضعف و افول است و انقلاب در مسیر خود پرقدرت در پیش است و دشمن می‌خواهد با برخی اقدامات کوچک مشکلاتی را ایجاد کنند اما موفق نمی‌شوند و همیشه با ترس و هراس با انقلاب ما مواجهه هستند
"خیبرآنلاین" - حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام در خطبه‌های نمازجمعه شهرکرد با بیان اینکه متأسفانه در سال‌های گذشته، اقتصاد مقاومتی آنگونه که باید اجرایی نشد، گفت: حاشیه نگاری‌ها در گذشته باعث شد از این حرکت عقب بمانیم اما امروز در این دولت موقع عمل است که کارآفرینی و تولید باید آنقدری پرشتاب باشد که بخشی از ناکارآمدی‌های گذشته هم جبران شود و این کار حرکت جهادی لازم دارد.

به گزارش فارس، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری افزود: دولت برخی طرح‌ها را در دست اقدام دارد که در استان‌ها نیز باید بیشتر مورد تمرکز قرار گیرند که مجوز کسب و کار و عبور از پیج و خم‌ها یکی از این طرح‌ها است و باید پیچ‌وخم‌های اداری از سر راه تولید برداشته شود و راه برای حرکت مردم باز شود.

وی با اشاره به اینکه مقابله با فساد طرح دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد، اظهار کرد: همچنین عدالت محوری باید در نقاط محروم که رشد کمتری دارد بیشتر مورد توجه قرار گیرد و اقدام ملی مسکن یکی از ضرورت‌های امروز است که این وعده دولت باید با جدیت و مطالبه‌گری انجام شود.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه قیام مردم تبریز در ۲۹ بهمن ۵۶ یکی از مناسبات مهم است، افزود: اقدام به موقع معمولاً همیشه آثار و برکات خاص خود را دارد که این اقدام، نمونه بارز اقدام به موقع مومنان تبریز است.

نکونام با بیان اینکه مقام معظم رهبری همیشه توصیه به اقدام به موقع می‌کنند، ادامه داد: درک این مطلب و به موقع عمل کردن یکی از مهمترین مواردی است که در مسیر انقلاب نیاز داریم.

امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه جشنواره فیلم فجر جشنواره خوبی است، بیان داشت: پیشرفتی که در این حوزه داشتیم قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و هنرمندان ارزشی پیشرفت کردند اما یکسری افراد فجایعی را به بار می‌آورند که در شأن رسانه و هنر ما نیست و می‌طلبد که این فضا توسط دستگاه‌های نظارتی بیشتر رصد شود تا نگذارند به عرصه سینمایی لطمه وارد شود.  

نکونام گفت: دشمن رو به ضعف و افول است و انقلاب در مسیر خود پرقدرت در پیش است و دشمن می‌خواهد با برخی اقدامات کوچک مشکلاتی را ایجاد کنند اما موفق نمی‌شوند و همیشه با ترس و هراس با انقلاب ما مواجهه هستند.

وی در پایان به تفسیر آیه ۱۳۵ سوره مبارکه نساء اشاره کرد و گفت: خداوند در این آیه به مومنان می‌فرماید عدل محور باشید و امور خانواده، همکاران و کشور را با عدالت پیش ببرید و دقت کنید هوای نفستان باعث نشود که عدالت زیرپا بماند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: