به‌روز شده در: ۲۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
گفت‌وگو
آیت الله العظمی علوی گرگانی: نسبت به مسایل فرهنگی اخیر نگرانیم
دیدار شورای سردبیری "خیبرآنلاین" با یک مرجع تقلید
صرف نشستن افراد در کنار رهبری، معیار انتخاب نیست
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با علی‌اصغر زارعی
ناگفته‌هایی از نحوه ورود آیت‌الله مهدوی‌کنی به خبرگان
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(2)
چه کسانی آیت‌الله مهدوی‌کنی را بایکوت خبری کردند؟
گفت‌وگوی‌ "خیبرآنلاین" با حجت‌الاسلام میرلوحی(1)
موضوعات شورا جهت رفع تکلیف مطرح می‎شود
عضو شورایعالی فضای مجازی در گفت‌وگو با "خیبرآنلاین"
آشنایی با یک خواننده جوان جبهه انقلاب
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با سید مهدی ضامنی
تاثیر دودهه زندگی در آمریکا بر ذهن ظریف
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق کوشکی(2)
سیاستمدار در تراز انقلاب‌ اسلامی نداریم
گفتگوی اختصاصی "خیبرآنلاین" با محمدصادق‌ کوشکی(1)
استراتژی حزب‌الله برای 4 سال پیش رو
گفت‌وگوی خواندنی "خیبرآنلاین" با حسین الله‌کرم
بزرگترین اشتباه سیاسی‌ عمرم رای به خاتمی بود
گفت‌وگوی "خیبرآنلاین" با مهدی کوچک‌زاده (2)
"خیبرآنلاین" - دکتر محمدصادق کوشکی با خبرنگاران "خیبرآنلاین" به گفتگو نشست و در مصاحبه ای 1/5 ساعته، به سوالات آنان پاسخ گفت.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی "خیبرآنلاین"، عضو هیات علمی دانشگاه تهران در این مصاحبه مفصل با ادبیات خاص خود که صراحت و رک گویی در آن مشاهده می شود، به بیان دیدگاه هایش راجع به مسایل مختلف کشور پرداخت.

براساس این گزارش، موضوعاتی همچون ریشه های دگردیسی احمدی نژاد، علت عدم وحدت جریان موسوم به اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری، مذاکرات هسته ای و توافقنامه ضعیف ژنو، چرایی تاخیر در تحقق حماسه اقتصادی، تهدیدها و شکایت ها از رسانه های انقلابی و منتقدین دولت یازدهم، ماجرای حماس و چشم انداز روابط آینده جمهوری اسلامی با این گروه مقاومت و دیگر مسایل مطرح شده از جمله مباحثی بود که در این مصاحبه به آنها پرداخته شد.

این استاد دانشگاه در پاسخ به سوالات فوق، بی پرده به مسایلی اشاره کرد که قطعا بخشی هایی از آن برای مخاطبان خیبری تازگی خاصی خواهد داشت. از فعال شدن برخی عناصر وابسته به جریان حجتیه در مدیریت اسبق شهرداری تهران گرفته تا سربازی نرفتن یک دیپلمات معروف در داخل ایران که عوارض آن همینک در مباحث مختلف کشور مشاهده می شود.وی با اعلام اینکه در سال 76 به خاتمی رای داده است، به علت این رای و همچنین، آرای دیگرش در انتخابات مختلف تا سال 92 پرداخت و برای هریک، دلیل خاصی را مطرح کرد.

مشروح مصاحبه خواندنی "خیبرآنلاین" با دکتر کوشکی به زودی و طی دو نوبت جهت مطالعه مخاطبان گرانقدر منتشر خواهد شد.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳
سلمان فارسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۶
2
4
سلام!!!
من از نظرات ایشان خوشم می آید چون رگ وبی پرده می گوید.
مناظره ایشان را حضرات باصطلاح روشنفکر جریان مافیای سینمای ایران را دیدم!
بسیار خوب سخن گفتند منتها نمی دانم چرا مردم موافق دیدن فیلم های خوشنت بار بودند.سینمای ما پر شده از پخش فیلم های خیانت بار که به بهانه پخش واقعیت ها درصدد القاء و دادن سبک زندگی غربی به ایرانیان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
0
1
خیلی عجیب است جناب کوشکی هاشمی زده و شیمون پرز زده :
هاشمی و امریکای جنایتکار ، اسرائیل غاصب و دولت های استعارگر اروپایی و شخص شیمون پرز جنایتکار آدمکش و ... شدیدا از آقای احمدی نژاد متنفر بودند و مطمئن هستم که این سخن شیمون پرز جنایتکار را شندید که گفته است باید بودن با احمدی نژاد و دوست داشتن احمدی نژاد به یک ننگ تبدیل شود و .... نمی دانم هاشمی و شیمون پرز چه جوری تونستند این خواسته و آروزی عمیقشان را در ایران عملی کنند ! جناب کوشکی هاشمی زده و شیمون پرز زده : شما خوب می دانید که امام خمینی ( رحمه الله علیه ) یک دکترین بسیار بسیار مهم برای شناسایی دوست ودشمن نظام داشتند و آن این بود که : هر وقت دشمنان نظام در داخل و خارج کشور از کسی تعریف می کنند ، بدانید او مشکل دارد و دوست نظام نیست و وقتی دشمنان نظام کسی را مورد هجمه قرار می دهند ، بدانید که از ناحیه آن فرد یا جریان صدمه زیادی به آنها وارد شده (نقل به مضمون ) ، حال به نظرمن ، شما کوشکی هاشمی زده و شیمون پرزده 8 سال دوره آقای احمدی نژاد با نوع برخوردتان با ایشان و دولت هایش ، آب به آسیاب هاشمی و امریکای جنایتکار ، اسرائیل غاصب ، کشورهای استعمارگر ار وپایی و شخص شیمون پرز ریختید !!!! یعنی هاشمی و شیمون پرز توانسته اند ، شما (...) ایران را هم فریب بدهند . در ضمن ملاک قضاوت ما مردم در باره آقای احمدی نژاد و دولت هایش فقط و فقط ر هنمود های مقام معظم رهبری در باره دولت های نهم و دهم هست و می باشد و ما مردم همواره شاهد حمایت های زیادی از جانب معظم له در مورد آقای احمدی نژاد و دولت هایش بودیم که در حافظه تاریخ ماندگار است . برای ما مردم نظر شما و هاشمی و امریکای جنایتکار و شیمون پرز غاصب قاتل در باره احمدی نژاد بزرگوار به اندازه کوچکترین ذره در جهان که همان اتم است نمی ارزد . و جواب هاشمی و امریکای جنایتکار وشیمون پرز لجن و شما را واگذار به خدای مهربان که همواره حامی احمدی نژاد عزیز بوده است می کنیم . زنده باد بهار والسلام .
مدیر پایگاه قسمت نقطه چین داخل پرانتز به جهت داشتن بار منفی ویرایش شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۸ - ۱۳۹۳/۰۱/۰۲
0
1
چون به جنابعالی پست و مقامی داده نشد و... ، دقیقا مثل همه مخالفان احمدی نژاد که به همین دلیل با او مخالف شدند ، دیدگاهایتان و نظراتتان در باره آقای احمدی نژاد خالی از عقده و کینه نیست . چرا فکر می کنید همه چیز می دانید و مملکت و شهر باید طبق نظر جنابعالی اداره شود و چون احمدی نژاد تابع نظراتت نشد ، اینگونه او را تخریب می کنی ؟! حتی رهنمودهای مقام معظم رهبری در باره آقای احمدی نژاد را کاملا نادیده می گیری ، نمی دانم اگر رهبری عزیز از آقای احمدی نژاد حمایت نمی کردند امثال شماها چه بر سر احمدی نژاد می آوردید .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: